iOSآیپدآیفون

غیرفعال کردن پسورد آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

غیرفعال کردن پسورد آیفون و آیپد

آیا می خواهید پسورد آیفون یا آیپد خود را بصورت موقتی غیرفعال کنید؟ سنارویوهای گوناگونی برای غیرفعال و خاموش کردن پسورد آیفون و آیپد وجود دارد. اما باید به یاد داشته باشید که با خاموش کردن پسورد دستگاه خود، هر کسی می تواند بدون پسورد به محتویات آن دسترسی پیدا کند. پس اگز دستگاه شما گم شود و یا دزدیده شود، محتویات آن به سادگی در دسترس دیگران خواهد بود.

یکی دریگر از نکات منفی غیرفعال کردن پسورد در این است که با غیرفعال شدن آن، این است که با خاموش شدن آن Apple Pay شما نیز پاک خواهد شد. پس با توجه به نیاز خود می توانید برای یادگیری خاموش کردن پسورد آیفون و آیپد در این آموزش با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم گذرواژه آیفون یا آیپد خود رابرداریم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس به پایین بخش تنظیمات رفته و Face ID & Passcode یا Touch ID & Passcode را بتپید. پسورد خود را وارد کنید.غیرفعال کردن پسورد آیفون و آیپد,غیرفعال کردن پسورد آیفون, غیرفعال کردن پسورد آیپد,خاموش کردن پسورد آیفون, خاموش کردن پسورد آیپد, روشتک, raveshtech, پسورد آیفون, غیرفعال کردن passcode آیفون, خاموش کردن passcode آیپد, آیفون, آیپد
  3. دوباره به پایین رفته و Turn Passcode Off را بتپید.
  4. در پیام نمایش داده شده، دکمه Turn off را بتپید.غیرفعال کردن پسورد آیفون و آیپد,غیرفعال کردن پسورد آیفون, غیرفعال کردن پسورد آیپد,خاموش کردن پسورد آیفون, خاموش کردن پسورد آیپد, روشتک, raveshtech, پسورد آیفون, غیرفعال کردن passcode آیفون, خاموش کردن passcode آیپد, آیفون, آیپد

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا