Samsung Galaxy Manual

اسکرین شات A14 سامسونگ با آموزش ویدیویی [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 15 میانگین: 4.3]

با اسکرین شات، کاربران می‌توانند بسادگی از محتوای دلخواه خود در گوشی، عکس بگیرند. گوشی سامسونگ A14 و A14 5G نیز که جانشین گوشی A13 هستند و در سال 2023 روانه بازارهای جهانی شده اند نیز همانند دیگر گوشی های سامسونگ دارای چنین امکانی هستند. در این آموزش روش گرفتن اسکرین شات A14 را با شیوه های مختل به شما آموزش می‌دهیم.

آموزش ویدیویی گرفتن اسکرین شات A14

اسکرین شات با کلید‌های فیزیکی

  •  برای گرفتن اسکرین شات A14 کافیست که به سراغ محتوای دلخواه خود بروید. برای نمونه این محتوا می تواند یک صفحه گفتگو واتساپ یا یک صفحه اینترنتی برای رسید پرداخت آنلاین باشد.
  • پس از آن بسادگی با فشار دادن همزمان کلید  Volume Down   یا کاهش صدا و کلید  Power  یا خاموش/روشن از محتوای خود اسکرین شات بگیرید. توجه داشته باشید که برای این کار نیازی به نگه داشتن دکمه‌ها،نیست.
  • پس از گرفته شدن اسکرین شات ، نمایشگر برقی سفید می‌زند و میل ابزاری برای ویرایش و همرسانی در پایین نمایشگر نمایان می شود. در پایان نیز اسکرین شات در بخش گالری گوشی A14 شما ذخیره می‌شود.

اسکرین شات A14 سامسونگ با آموزش ویدیویی [2023]

اسکرین شات A14 با پنل کناری

برای اسکرین شات A14 با پنل های کناری نخست باید این ویژگی را در گوشی A14 خود فعال کنید.

  • به بخش  Settings  یا تنظیمات گوشی A14 بروید. در بخش تنظیمات، منوی  Display  یا صفحه نمایش را انتخاب نمائید. سپس با زدن چِفت گزینه  Edge Panels  یا پنل‌‌های کناری، این ویژگی را روشن و فعال کنید.
  • اکنون با  چپ روب یا به چپ کشیدن کناره راست بالای نمایشگر، پنل کناری را فرا بخوانید و با زدن دکمه  take screenshots  از صفحه دلخواه خود عکس بگیرید. در صورت نبودن این گزینه به تنظیمات اج پنل بروید و تیک ستون  Tasks  یا کارها را بزنید.
    اسکرین شات در گوشی سامسونگ با پنل کناری
    • فعال کردن Edge Panels در گوشی سامسونگ گلکسی

اسکرین شات بلند 

شما می‌توانید برای اسکرین شات a14  از محتواهای بلندی همانندصفحات وب که در یک کادر نرمال جا نمی‌شوند اسکرین شات بگیرید.  برای اانجا این کار، پس از اسکرین شات گرفتن از محتوای دلخواه خود، با هر بار تَپ کردن آیکون اسکرین شات بلند، در میل ابزار نمایش داده شده در پایین نمایشگر، یک فریم به فریم پیشین اسکرین شات شما افزوده می‌شود. در پایان اسکرین شات شما در بخش گالری ذخیره خواهد شد.

اسکرین شات اسکرولی یا پیمایشی در گوشی سامسونگ

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا