iOS

روش تغییر wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 3]

روش تغییر wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد

روش تغییر wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد

Lock Screen یا قفل صفحه دارای دو کارکرد متضاد می باشد. بدین معنا که از یک سو به شما امکان می دهد تا به ویژگی هایی همچون دوربین، Siri، مرکز کنترل و مواردی از این دست، دسترسی سریع و آسانی داشته باشید و از سوی دیگر از دسترسی غیر مجاز به محتوای خصوصی آیفون و آیپد شما جلوگیری می کند. یک از کارهایی که می توانید با قفل صفحه انجام دهید تغییر wallpaper یا کاغذ دیواری است. در این نوشتار می خواهیم روش تغییر Wallpaper فقل صفحه آیفون و آیپد را به شما آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه عکس پس زمینه Lock Screen را در آیفون و آیپد تغییر دهیم؟

در قفل صفحه نمایش یا Lock Screen آیفون و آیپد شما از کاغذ دیواری های پیش فرض اپل استفاده شده، اما شما می توانید عکس پس زمینه قفل صفحه آیفون یا ایپد خود را با استفاده از عکس هایی که در بخش gallery اپل دارید، یا کاغذ دیواری های متحرک و یا حتی با عکس های زنده و Live، تغییر دهید. برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در آیفون یا آیپد خود بخش Settings یا تنظیمات را باز نمائید.
 2. Wallpaper را بتپید.
 3. Choose a New Wallpaper را بتپید.روش تغییر wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد, تغییر wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد,wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد,تغییر عکس پس زمینه قفل صفحه آیفون, عکس پس زمینه قفل صفحه آیفون, تغییر والپیپر قفل صفحه آیفون, والپیپر قفل صفحه آیفون, کاغذ دیواری lock screen, آیفون lock screen, آیپد lock screen, آیفون,آیپد, iphone, ipad, روشتک,raveshtech
 4. یکی از 4 گزینه زیر را برگزینید:
 • Dynamic: با انتخاب این گزینه، گردال های شناور پیرامون نمایشگر، به حرکت دستگاه شما پاسخ می دهند.
 • Stills: عکس های گالری Apple.
 • Live: عکس های زنده گالری اپل که با touch 3D حرکت می کنند.
 • Libraries: همه عکس هایی که در بخش Photos قرارد دارد، از جمله Selfies و عکس های زنده خودتان.
 1. عکسی دلخواه خود را بتپید.
 2. اگر از تنظیمات پیش فرض خوشتان نمی آید می توانید تنظیمات را تغییر دهید:

Move and Scale: شما می توانید با کشیدن و حرکت دادن عکس و با Pinch یا حرکت هم زمان دو انگشت، عکس را به درون و بیرون zoom کنید. تا عکستان با صفحه نمایشگر fit شود.

Motion: می توانید Perspective را انتخاب کنید که با این کار کاغذ دیواری شما هنگام کج شدن صفحه نمایش حرکت کند. اگر میلی به حرکت والپیپر ندارید گزینه Still را برگزینید که با این کار والپیپر شما بی حرکت می ماند. نکته زمانی که گزینه Reduce Motion روشن باشد و یا باتر شما شارژ کمی داشته باشد، نمی توانید از گزینه Perspective استفاده کنید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
 1. Set را بتپید.
 2. اگر می خواهید تنها والپیپر lock screen را تغییر دهید Set Lock Screen را بتپید ولی اگر می خواهید در کنار آن والپیپر Home screen آیفون یا آیپد خود را نیز تغییر دهید، گزینه Set Both را بتپید.روش تغییر wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد, تغییر wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد,wallpaper در قفل صفحه آیفون و آیپد,تغییر عکس پس زمینه قفل صفحه آیفون, عکس پس زمینه قفل صفحه آیفون, تغییر والپیپر قفل صفحه آیفون, والپیپر قفل صفحه آیفون, کاغذ دیواری lock screen, آیفون lock screen, آیپد lock screen, آیفون,آیپد, iphone, ipad, روشتک,raveshtech

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا