روش پیدا کردن سریال نامبر هدفون AirPods

روش پیدا کردن سریال نامبر هدفون AirPods

روش پیدا کردن سریال نامبر هدفون AirPods

هنگامی که یکی از محصولات کمپانی اپل را می خرید، بهتر است آن محصول را با Apple ID خود ثبت کنید. این کار به شما امکان می دهد تا در هنگام گم شدنش، آن را با ابزار Find My iPhone پیدا کنید. حتی اگر هدفون AirPods خود را ریجستر کرده اید، در هنگام شکسته شدن دستگاه خود به serial number ایرپاد آن نیاز خواهید داشت.

روش یافتن سریال AirPods در داخل جا هدفونی

هر یک از هدفونی های AirPods یک شماره سریال یکتا داشته که می توانید آن را درون جا هدفونی آن پیدا کنید. این سریال نامبر ها با فونت بسیار کوچکی نوشته شده اند و شاید برای خواندن آنها نیاز داشته باشید تا از دوربین آیفون خود استفاده کنید. برای این کار می توانید با دوربین آیفون خود روی سریال ها زوم کرده و از آنها عکس بگیرید.روش یافتن سریال AirPods در داخل جا هدفونی,روشتک,raveshtech

روش یافتن سریال نامبر AirPods در آیفون و آیپد

اگر بنا به هر دلیلی نتوانستید سریال نامبر های درون جا ایرپادی های خود را بخوانید می توانید آنها را در بخش تنظیمات آیفون یا آیپد خود پیدا کنید. برای این کار می باید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. ایرپاد های خود را به آیفون و یا آیپد خود متصل کنید(برای این کار ایرپاد ها می باید روشن بوده و با آیفون یا آیپد شما اتصال بلوتوثی داشته باشند.)
  2. به بخش Settings آیفون یا آیپد خود بروید.
  3. سپس به بخش General بروید.
  4. About را بتپید.
  5. گزینه AirPods را در پایین برگه یافته و آن را بتپید.(اگر این گزینه را در دستگاه خود پیدا نکردید، یک بار دیگر اتصال بلوتوثی ایرپاد های خود را با ایفون یا آیپدتان بررسی کنید و از اتصال آنهامطمئن شوید.)
    روش یافتن سریال نامبر AirPods در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech روش یافتن سریال نامبر AirPods در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech

شوربختانه این امکان فراهم نیست تا سریال نامبر ها را از این بخش Copy کرده و در دفترچه خود Paste کنید. و می باید آنها را دستی در دفتر]ه یادداشت آیفون یا آیپد خود و یا روی یک تکه کاغذ بنویسید.

 

منبع: imore.com

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا