آموزش اپل واچ

خاموش کردن اپل واچ | ریستارت کردن اپل واچ (آپدیت 2022)

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 5 میانگین: 2.8]

شاید شما هم متوجه شده باشید که با فشار دادن Side button یا دکمه کناری اپل واچ Dock واپسین اپلیکیشن ها و برنامه هایی را که در اپل واچ استفاده کرده اید، باز خواهد شد و Digital Crown یا تاج دیجیتال اپل واچ نیز افزون بر نقش دکمه Home ، نقش فراخوانگر دستیار هوشمند اپل، Siri را برای شما بازی می کند. اما برای خاموش کردن Apple Watch خود نیاز به گامی فراتر خواهید داشت. در این آموزش می خواهیم روش خاموش کردن اپل واچ  را بهمراه روش ریستارت کردن اپل واچ به شما نشان خواهیم داد.

آموزش ویدئویی خاموش کردن و ریستارت اپل واچ سری 7

آموزش ویدئویی خاموش کردن و ریستارت اپل واچ سری 7

چگونه اپل واچ خود را خاموش کنیم؟

برای خاموش کردن ساعت هوشمند اپل می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در کنار Digital Crown یا تاج دیجیتال اپل واچ خود، Side button یا دکمه کناری آن را پیدا کنید.
  2. سپس آن را فشار داده و نگه دارید تا منوی Power off یا خاموشی ساعت هوشمند شمانمایان شود.
  3. اکنون لیزیدور یا همان اسلایدر  Power Off  اپل واچ را به سمت راست کشیده یا بلیزانید.

همانگونه که در میانه تصاویر زیر می بینید، اگر به اندازه کافی دکمه کناری را نگه ندارید، به جای منوی Power off، بخش Dock واپسین برنامه های مورد استفاده دز اپل واچ به شما نشان داده خواهد شد.روش خاموش کردن اپل واچ, خاموش کردن اپل واچ, باز کردن Dock اپل واچ, اپل واچ, Apple Watch, ترفندهای اپل واچ, آموزش اپل واچ, روشتک,raveshtech, چگونه اپل واچ را خاموش کنیم, اپل واچ \خصثق [بب

چگونه اپل واچ را روشن کنیم؟

برای روشن کردن ساعت هوشمند اپل، همانگونه که در روش خاموش کردن اپل واچ گفیت، اینبار نیز می توانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه کناری یا Side Button، آن را روشن نمائید.

روش Force Restart یا ریستارت کردن اپل واچ

گاهی روش خاموش کردن اپل واچ عملی نمی شود که این می تواند به دلیل مشکلات نرم افزاری یا باگ های اپلیکیشن های نصب شده روی آن باشد و اپل واچ دچار کندی و یا حتی freeze یا یخزدگی شود که در این شرایط ریستارت یا force restart می تواند این مشکلات را از پیش روی شما بردارد.

  1. با فشاردن همزمان Side button یا دکمه کناری و Digital Crown یا تاج دیجیتال و نگه داشتن آنها برای دستکم 10 ثانیه، می توانید، اپل واچ خود را Force Restart کنید.
    ریستارت کردن اپل واچ
  2. هنگامی که لوگوی سیب Apple را در نمایشگر دستگاه خود، دیدید، می توانید، دکمه ها را رها کنید.
    نمایان شدن لوگوی اپل در اپل واچ
  3. پس از یکبار ریبوت موفقیت آمیز Apple Watch، می توانید امید داشته باشید، که ساعت هوشمند شما به خوبی کار کند.

سپاس از اینکه در این آموزش ما را همراهی نمودید، برای بهبود آموزش روش خاموش کردن اپل واچ بدان امتیاز دهید و در صورت تمایل دیدگاه‌های خود را برای ما بنویسید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا