ترفند های آیفون

روش حل مشکل کار نکردن دکمه کناری آیفون X

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

روش حل مشکل کار نکردن دکمه کناری آیفون X

روش حل مشکل کار نکردن دکمه کناری آیفون X

اگز بنا به دلایل نامشخصی دکمه کناری آیفون X شما کار نمی کنید، باید بدانید که کار نکردن آن لزوما دلیل سخت افزاری ندارد و بهتر است با انجام تست های پایه، وضعیت آن را مشخص کنید. خوشبختانه برای رفع این مشکل، چندین ترفند پیش روی شما خواهد بود که می توانید پیش از بردن گوشی خود به گارانتی یا تعمیرگاه، آنها را انجام دهید.

بررسی وضعیت قاب و پوشش گوشی

شاید یکی از دلایل کارنکردن دکمه کناری یا Side button گوشی شما نامناسب بودن قاب و پوشش انتخابی برای آیفون X باشد، چرا که ممکن است جای دکمه قاب با دکمه گوشی چندان همخوان و مَچ نباشد. پس بهترین کار ممکن در این زمینه دراوردن گوشی از قاب و پوششش محافظ آن است. پس از درآوردن قاب، دکمه کناری را دوباره تست کرده و ببینید که آیا بدون داشت قاب هم دکمه شما همچنان کار نمی کنید. اگر دکمه کناری کار کرد نشان می دهد قابی که برای گوشی خود خریده اید برای گوشی شما مناسب نمی باشد.

تعدیل سرعت کلیک دکمه کناری یا Side button در آیفون X

آیا می دانید که می توانید سرعت کلیک دکمه کناری را در آیفون X تعدیل نمائید؟ iOS این امکان را برای شما فراهم نموده تا در بخش تنظیمات گوشی خود، سرعت کلیک دکمه کناری یا Side button را روی یکی از  3 گزینه Default و Slow و Slowest تنظیم نمائید. با توجه به حس راحتی، می توانید یکی از این 3 گزینه را برگزینید.

برای تعدیل سرعت کلیک دکمه کناری آیفون X خود می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. به بخش Settings و تنظیمات آیفون X خود رفته.
  2. سپس به بخش General بروید.به بخش Settings و تنظیمات آیفون X خود رفته, سپس به بخش General بروید,روشتک,raveshtech
  3. Accessibility را بتپید.Accessibility را بتپید.,روشتک,raveshtech
  4. به پایین برگه رفته و Side Button را بتپید.به پایین برگه رفته و Side Button را بتپید.,روشتک,raveshtech
  5. گزینه Default از پیش انتخاب شده، پس گزینه Slow را برگزیده و دستگاه خود را restart کنید.گزینه Default از پیش انتخاب شده، پس گزینه Slow را برگزیده و دستگاه خود را restart کنید.,روشتک,raveshtech

بروزرسانی و Update سیستم عامل iOS آیفون X

در  بسیاری از مواقع، بروزرسانی iOS می تواند مشکلات پیش روی شما را بگشاید، پس بهتر است درباره مشکل دکمه کناری گوشی خود، بروزرسانی iOS گوشی خود را نیز بیازماییم. برای بروزرسانی iOS آیفون X خود می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. به بخش Settings و تنظیمات آیفون X خود رفته.
  2. سپس به بخش General بروید.
  3. Software Update را بتپید.به بخش Settings و تنظیمات آیفون X خود رفته, سپس به بخش General بروید, Software Update را بتپید,روشتک,raveshtech

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا