ترفند های آیفون

غیرفعال کردن پسورد Screen Time در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

غیرفعال کردن پسورد Screen Time در آیفون و آیپد

کاربران آیفون و آیپدی که از Screen Time استفاده می کنند، می توانند passcode آن را در دستگاه iOS خود خاموش کنند. این کار باعث می شود تا شما یا هر کس دیگری بدون داشتن passcode دستگاه وارد محدوده Screen Time شوید. در این آموزش غیرفعال کردن پسورد Screen Time در آیفون و آیپد به شمان نشان خواهیم دادريا، پس با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که خاموش کردن پسورد Screen Time به طور کامل با غیرفعال کردن Screen Time در ایفون یا آیپد فرق دارد. بدین معنا که شما حتی اگر پسورد Screen Time را خاموش و غیرفعال کنید، باز هم می توانید با Screen Time ایفون یا آیپد خود تعامل داشته باشید، اما اگر خود Screen Time را غیرفعال کنید، این ویزگی یکسره در دستگاه iOS شما خاموش خواهد شد.

چگونه پسورد Screen Time را برداریم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس در بخش تنظیمات، Screen Time را بتپید.غیرفعال کردن پسورد Screen Time در آیفون و آیپد
  3. بخش Screen time را به پایین پیموده و گزینه Change Screen Time Passcode را بتپید.غیرفعال کردن پسورد Screen Time در آیفون و آیپد,روشتک,raveshtech
  4. سپس چندین گزینه نمایان می شود که می باید گزینه Turn Off Screen Time Passcode را بتپید تا پسورد اسکرین تایم شما غیرفعال و خاموش شود.گزینه Turn Off Screen Time Passcode
  5. passcode اسکرین تایم خود را برای تائید خاموش کردن آن وارد کنید.غیرفعال کردن پسورد Screen Time در آیفون

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا