توئیتر

حذف توییت های توییتر بصورت تکی و انبوه [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 4.3]

حذف توییت های توییتر

توئیتر می تواند بهترین راه برای پیوند مردم در سراسر جهان باشد. اما افزون بر این، توئیتر می تواند جایی باشد که اشتباهات شما برای همیشه در آنجا برجای بماند. برای نمونه شاید در Twitter،  زمانی شوخی نادرخور، دیدگاه نژاد پرستانه یا خبری ناموثق و از این دست موارد را نوشته اید، و فراموش کرده اید که آن را پاک کنید ویا اصلن چیزهایی را که نوشته اید فراموش کرده اید.

تاکنون توئیتر را چاره ای را برای پاک کردن توئیت ها بصورت تعدادی را ارائه نداده است. ویژگیی که شاید بسیاری از کاربران Twitter خواهان آن باشند. با این حال به لطف توسعه دهندگان جانبی، چندین گزینه پیش روی شما خواهد بود. شماری از سرویس ها که در چند سال گذشته از سوی این توسعه دهندگان گسترش یافته است شما را یاری می دهد تا تاریخچه توئیتر خود را بزور کامل پاک کنید. یکی از بهترین سرویس های پیش پای شما برای حذف تاریخچه توئیتر، سرویش TwwwtDelete می باشد که در این نوشتار، ما بدین سرویس می پردازیم.

اگر روشنی برنامه توییتر چشم شما را خسته می کند بهتر است که ویژگی دارک مود یا حالت تیره توییتر را فعال کنید تا چشمتان زود دچار خستگی نشود.

حذف توییت های توئیتر بصورت تکی

برای حذف توییت بصورت تکی گام‌های زیر را دنبال کنید:

 • نخست به سراغ توییت دلخواه خود بروید.
 • سپس نامگوی 3 نقطه بالای توییت مورد نظر را کلیک یا تپ کنید.

حذف توییت های توئیتر بصورت تکی

 • اکنون در پنجره اُفتان، دکمه Delete را بزنید تا توییت شما پاک شود.

حذف توییت های توئیتر بصورت تکی

با حذف توییت، همه محتوا و فراداده های آن از تایم لاین توییتر شما و دیگران، از میان خواهد رفت.

سرویس TweetDelete و TweetEraser چیست؟

TweetDelete و TweetEraser سرویسی های جانبی هستند که می تواند تاریخچه توئیتر یا Twitter history را بصورت تعدادی حذف نماید. این سرویس رایگان بوده و کار با آن نیز آسان است. تنها نکته منفی آن این است که در یک زمان تنها می توانبد 3200 توئیت را پاک کنید. البته پس از یک بار پاک کردن که 3200 توئیت در آن پاک می شود می توانید دوباره فرایند پاکسازی را انجام دهید تا توئیت های بیشتری پاک شود.

یکی دیگر از کارهایی که TweetDelete انجام می دهد، پاکسازی خودکار tweet ها در آینده است. پس از این که طول عمر توئیت های را برای پاکسازی مشخص نمودید، سرویس TweetDelete با ادامه پایش توئیت های شما، آنهایی را که عمرشان به محدوده معین می رسد، خودکارانه پاک خواهد نمود.

پاک کردن توییت های توییتر بصورت انبوه در TweetDelete

پاک کردن توییت های توییتر بصورت انبوه در TweetDelete

 1. در مرورگر خود به نشانی TweetDelete.net روید.
 2. برای پذیرش شرایط و قوانین TweetDelete می باید chechbox را کلیک کنید.در مرورگر خود به نشانی TweetDelete.net روید. برای پذیرش شرایط و قوانین TweetDelete می باید chechbox را کلیکید,روشتک,raveshtech
 3. وارد اکانت Twiter خود شوید.
 4. برای گزینش طول عمر توئیت ها جهت پاکسازی، منوی drop-down را کلیکد.وارد اکانت Twiter خود شوید. برای گزینش طول عمر توئیت ها جهت پاکسازی، منوی drop-down را کلیکد.,روشتک,raveshtech
 5. چارچوب زمانی خود را برگزینید.
 • One week – یک هفته
 • Two weeks – دو هفته
 • One month – یک ماه
 • Two months – دو ماه
 • Three months – سه ماه
 • Six months – شش ماه
 • One year – یک سال
 1. اگر می خواهید همه توئیت های خود را پاک کرده و آن را تازه سازید، Checkbox کنار گزینه Delete all my existing tweets before activating this schedule را کلیکید.اگر می خواهید همه توئیت های خود را پاک کرده و آن را تازه سازید، Checkbox کنار گزینه Delete all my existing tweets before activating this schedule را کلیکید.,روشتک,raveshtech
 2. اگر می خواهید دوستانتان هم بدانند که شما TweetDelete را فعال کرده اید آنها هم TweetDelete را دنبال کنند. Checkbox کنار گزینه Post to my feed to let friends know me activated TweetDelete را کلیکید.
 3. دکمه Activate TweetDelete را کلیکید.اگر می خواهید دوستانتان هم بدانند که شما TweetDelete را فعال کرده اید آنها هم TweetDelete را دنبال کنند. Checkbox کنار گزینه Post to my feed to let friends know me activated TweetDelete را کلیکید. دکمه Activate TweetDelete را کلیکید.,روشتک,raveshtech

حذف توییت های توییتر بصورت انبوه در TweetEraser

توییت اریزر ابزاری است که به کمک آن می‌توانید، تایم لاین توییتر خود را پاکسازی کنید. با این برنامه شما می‌توانید توییت ها را فیلتر کنید و حجم انبوهی از آتوییت ها را حذف کنید. برای حذف توییت های توییتر با این برنامه، گام‌های زیر را دنبال کنید:

حذف توییت های توییتر بصورت انبوه در TweetEraser

 • به وبسایت tweeteraser.com بروید.
 • برای استفاده رایکان تنها کافیست که Sign in with Twitter را کلیک کنید.
 • سپس نام کاربری و گذرواژ خود را تایپ کنید و Authorize App را کلیک کنید.
 • کد دریافتی روی گوشی خود را تایپ کنید و Log in را کلیک کنید.
 • دوباره Authorize App را کلیک کنید.
 • توییت اریزر ایمیل شما را برای آسان سازی فرایند درخواست می‌کند که البته نیازی به تایپ نشانی ایمیل نیست.
 • در پایان هم Get Latest Tweets را کلیک کنید تا نمودار فعالیت توییتر خود را ببینید.

برنامه ، زمان پست توییت و حتی ریتوییت ها و لایک ها و پسندهای به دست آمده آن را به شما نمایش می‌دهد. برای حذف توییت چک باکس individually یا all را تیک بزنید. شما می‌توانید در هر برگه از 10 توییت تا 3200 توییت را پاک کنید. در انجام این کار نیز محدودیتی ندارید. برای حذف توییت بطور یکبار و بیش از 3200 تا می باید پانِبیس/ اشتراک آن را بخرید.

حذف توییت های توییتر با سایت TweetDeleter

سایت توییت دیلیتر به شما این امکان را می‌دهد تا میان توییت ها جستجو کنید و آنها را حذف کنید. شما حتی می‌توانید توییت های unlike شده را نیز پیدا و حذف کنید. در کل شما در این وبسایت امکان جستجو بر پایه لایک ها، کلید واژه‌ها، تاریخ، رسانه و موارد دیگری از این دست را دارید. این برنامه حتی به شما امکان می‌دهد تا توییت های پاک شده را نیز در برنامه نگه دارید.

حذف توییت های توییتر با سایت TweetDeleter

 • به وبسایت TweetDeleter بروید.
 • Sign in with Twitter را کلیک کنید.
 • سپس نام کاربری و گذرواژ توییتر خود را تایپ کنید.
 • پس از آن Authorize App را کلیک کنید.

با گام‌های بالا به پیشخان اکانت خود خواهید رفت و می‌توانید در آنجا به جستجو و حذف توییت ها و همچنین پیکره بندی حذف خودکار توییت ها بپردازید. این برنامه پولی بوده و بطور رایگان محدود به حذف تنها 5 توییت در ماه خواهید بود.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا