تنظیمات ایرپاد

تنظیم سنسور فشار ایرپاد پرو [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 4.5]

ایرپاد پرو دارای ویژگی های بسیار خوبی همانند noise cancellation، شفافیت صدا، طراحی in-ear یا در-گوش و حسگرهای نیرو یا Force Sensors، است که این آخری امکان دسترسی به کنترل های تازه ای را برای شما فراهم می کند. سنسورهای ایرپاد ویژگیهای گوناگونی همچون شناسایی خودکار گوش ایرپاد را برای این هدفون فراهم می‌کنند. در این آموزش می خواهیم روش سفارشی سازی و تنظیم سنسور فشار ایرپاد پرو را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

در نسل 1 و 2 ایرپاد ها ، کاربران برای کنترل ایرپاد خود از روش دوبار-تپ بهره می بردند، اما این روش در Airpods Pro برداشته شده و به جای آن از Force Sensors یا حسگرهای نیرویی که در ساقه ایرپاد پرو کار گذاشته شده استفاده می شود. شما می توانید با فشار بلند ساقه یا میله ایرپاد خود میان حالت noise cancellation و Transparency سوئیچ نمائید. در حالی که برای کنترل پخش صدا می توانید از تَپ، دوبار تپ /دابل تَپ و سه‌بار تپ یا Triple tap استفاده نمائید.

تنظیم سنسور فشار چپ و راست ایرپاد پرو؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را طراحی نمائید:

 1. در آیفون خود به بخش Settings رفته و از آنجا به بخش Bluetooth بروید.
 2. سپس آیکون i را که در روبروی نام ایرپاد پرو شما جای داد تَپ کنید. البته پیشتر مطمئن شوید که هر دو دستگاه به یکدیگر متصل باشند.
 3. در زیر Press and Hold AirPods یکی از دو گزینه Left و Right را برگزینید.
 4. اگر حسگر نیروی ایرپاد شما بخش Noise Control و Siri را فعال کرده باشد در اینجا می توانید آنها را تنظیم کنید.
 5. شما همچنین در این بخش می توانید با انتخاب گزینه off، بخش Noise Control را غیرفعال نمائید.
  روش تنظیم حسگرهای نیروی ایرپاد پرو در آیفون و آیپد
  روش تنظیم حسگرهای نیروی ایرپاد پرو در آیفون و آیپد

  شما همچنین این امکان را دارید تا میکروفون ایرپاد خود را نیز تنظیم نمائید. برای این کار می توانید، گام های تصویر زیر را دنبال کنید.

  تنظیم میکروفون ایرپاد پرو

  تنظیم سرعت سنسور فشار ایرپاد پرو

  برای تنظیم سرعت سنسور انجام این کار می توانید گام های زیر را طراحی نمائید:

  1. در آیفون خود به بخش Settings رفته و از آنجا به بخش Accessibility بروید.
  2. سپس به پایین بخش Accessibility رفته و Airpods را تَپ کنید.
  3. در زیر بخش PRESS SPEED، سه گزینه Default و ، Slow یا آهسته و Slowest یا آهسته تر را می بینید که می توانید یکی از آنها را به دلخواه برگزینید.
  4. در زیر بخش PRESS AND HOLD DURATION، سه گزینه Default و، short یا کوتاه و shorter یا کوتاه تر را در اختیار دارید که می توانید یکی از آنها را به دلخواه برگزینید.
  5. در این بخش شما همچنین این امکان را دارید تا با روشن کردن گزینه Noise Cancellation with One AirPod، ویژگی کنسل کردن نویز را تنها برای یکی از ایرپاد ها فعال کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا