AirpodsiOSآیفون

تنظیم کارکرد Double-Tap در ایرپاد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

تنظیم کارکرد Double-Tap در ایرپاد

تنظیم کارکرد Double-Tap در ایرپاد

بدون داشتن هیچ گونه دکمه ای، اپل یک رابط کاربری نِستا (non-exestent – ناموجود، چیزی که وجود ندارد) را برای ایرپاد های خود ساخته است. اما خوبی ایرپادها در این است که پر از sensor یا حسگر می باشند و با این حسگرها ایرپادها می دانند که چه هنگامی روی گوش شما هستند و کی آنها را دوبار-می تپید ( double-tap می کنید – دو بار آهسته ضربه می زنید)، شما همچنین می توانید ایرپادهای خود را پیکره بندی کنید.تنظیم کارکرد Double-Tap در ایرپاد, تنظیم کارکرد دوبار زدن روی ایرپاد, تغییر آهنگ با ایرپاد, پخش آهنگ با ایرپاد, توقف آهنگ با ایرپاد, pause کردن اهنگ با ایرپاد, برگشتن به آهنگ قبلی با ایرپاد, روشن کردن Siri با ایرپاد, Siri ایرپاد, ترفندهای ایرپاد, آموزش ایرپاد, ترفند های آیفون, آیپد, آیفون, ایرپاد, Airpods, تنظیمات ایرپاد, تنظیمات Airpods, روشتک,raveshtech

حسگرهای درون هریک از ایرپادها، ویژگی های جالبی را به نمایش می گذارد. برای نمونه اگر بخواهید از آهنگی fبه آهنگ دیگر بروید، می باید آن را دوبار-بتپید یا double-tap کنید، دوبار-تپ یا double-tap، برای کارهای متفاوت دیگری نیز می تواند استفاده شود، کارهایی همانند فراخوانی Siri، دستیار هوشمند اپل و یا متوقف کردن پخش آهنگ. اپل انجام برخی از این کارها را بصورت پیش فرض در بخش تنظیمات آیفون و آیپد آورده است، اما اگر می خواهید انتخاب خودتان را داشته باشید، می توانید گزینه های پیش فرض دوبار-تپ یا Double-Tap را تغییر دهید.تنظیم کارکرد Double-Tap در ایرپاد, تنظیم کارکرد دوبار زدن روی ایرپاد, تغییر آهنگ با ایرپاد, پخش آهنگ با ایرپاد, توقف آهنگ با ایرپاد, pause کردن اهنگ با ایرپاد, برگشتن به آهنگ قبلی با ایرپاد, روشن کردن Siri با ایرپاد, Siri ایرپاد, ترفندهای ایرپاد, آموزش ایرپاد, ترفند های آیفون, آیپد, آیفون, ایرپاد, Airpods, تنظیمات ایرپاد, تنظیمات Airpods, روشتک,raveshtech

چگونه تنظیمات دوبار-تپ یا Double-Tap ایرپاد را تغییر دهیم؟

هر یک از ایرپادها در خود حسگرهایی دارند و این بدان معناست که می توانید کارکرد های متفاوتی را برای دوبار-تپ یا Double-Tap را برای ایرپاد گوش چپ و یا راست خود برگزینید، کارکردهایی همانند فراخوانی Siri، رد کردن آهنگ ها و کارهایی از این دست.

  1. از فعال بود ایرپادهای خود در آیفون یا آیپد مطمئن شوید، سپس در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید و در آنجا Bluetooth / بلوتوث را بتپید.چگونه تنظیمات دوبار-تپ یا Double-Tap ایرپاد را تغییر دهیم؟
  2. ایرپاد خود را در لیست دستگاه های بلوتوثی نمایش داده شده بیابید و آیکون i روبروی آن را بتپید.چگونه تنظیمات دوبار-تپ یا Double-Tap ایرپاد را تغییر دهیم؟
  3. در بخش DOUBLE-TAP AIRPOD، دو گزینه Left و Right را خواهید دید که می توانید کارکرد این ویژگی را برای گوش چپ یا راست خود تغییر دهید.چگونه تنظیمات دوبار-تپ یا Double-Tap ایرپاد را تغییر دهیم؟
  4. از میان 4 گزینه Siri برای فراخوانی دستیار هوشمند اپل، Play/Pause برای پخش و متوقف کردن آهنگ، Next Track برای رفتن به آهنگ پسین و Previous Track برای رفتن به آهنگ پیشین، آن را که دلخواه خود می دانید برگزینید.چگونه تنظیمات دوبار-تپ یا Double-Tap ایرپاد را تغییر دهیم؟.روشتک,raveshtech

اگر می خواهید که دوبار-تپ یا Double-Tap ایرپاد کارکردی نداشته باشد، می توانید گزینه Off را انتخاب کنید.

پس از انجام گام های بالا می توانید با دوبار-تپ یا دوبار زدن روی ایرپاد خود، کارکردهای انتخابی را اعمال کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا