اندروید

روش حذف داده های گوشی در Find My Device

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 3]

روش حذف داده های گوشی در Find My Device

روش حذف داده های گوشی در Find My Device

اپلیکیشن Find My Device گوگل

در صورت دزدیده شدن و یا گم شدن گوشی اندروید شما، اپلیکیشن Find My Device گوگل، این امکان را به شما می دهد تا از راه دور، دستگاه خود را ردیابی کرده، آنرا قفل کنید، و یا داده های خود را از روی آن پاک نمائید. افزون بر این موارد، اپلیکیشن Find My Device گوگل میزان باتری برجای مانده گوشی شما و اتصال آن به Wifi را نیز به شما نشان خواهد داد. اپلیکیشن Find My Device بخشی از سامانه Google Play Protect بوده و به منظور پاسداری از گوشی شما در برابر محتوای مخرب طراحی شده است.

چگونه اطلاعات و داده های گوشی گم شده خود را پاک نمائیم؟

اگر مطمئن شده اید که گوشی خود را دیگر نخواهید دید، اپلیکیشن Find My Device گوگل، گزینه ای در اختیار شما گذارده که به کمک آن می توانید، اطلاعات و داده های گوشی گمشده یا دزدیده شده خود را پاک نمائید. با گزینش گزینه Erase، می توانید همه داده های گوشی خود را پاک نمائید. این گزینه اطلاعات و داده های microSD گوشی شما را نیز پاک خواهد کرد، هرچند در برخی فلش های microSD، البته در برخی نسخه های اندروید کارخانه ای، چنین کاری امکان پذیر نمی باشد.حتی اگر گوشی شما خاموش باشد، با فرستادن دستور Erase یا پاکسازی دستگاه به گوشی خود، به هنگام روشن شدن آن، فرایند پاکسازی و بازگشت به تنظیمات کارخانه در گوشی شما آغاز خواهد شد.

برای پاکسازی اطلاعات و داده های گوشی دزدیده و گم شده خود گام های زیر را دنبال کنید:

  1. گوشی گم شده یا دزدیده شده خود را در Find My Device یا دستگاه یاب گوگل، جایابی کنید.
  2. گزینه Erase یا پاکسازی دستگاه را بتپید.
  3. فرایند Erase و پاکسازی دستگاه را تائید کنید.چگونه اطلاعات و داده های گوشی گم شده خود را پاک نمائیم,روشتک,raveshtech

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا