فعال کردن سرویس Location در Find My Device

فعال کردن سرویس Location در Find My Device

فعال کردن سرویس Location در Find My Device

اپلیکیشن Find My Device گوگل

در صورت دزدیده شدن و یا گم شدن گوشی اندروید شما، اپلیکیشن Find My Device گوگل، این امکان را به شما می دهد تا از راه دور، دستگاه خود را ردیابی کرده، آنرا قفل کنید، و یا داده های خود را از روی آن پاک نمائید. افزون بر این موارد، اپلیکیشن Find My Device گوگل میزان باتری برجای مانده گوشی شما و اتصال آن به Wifi را نیز به شما نشان خواهد داد. اپلیکیشن Find My Device بخشی از سامانه Google Play Protect بوده و به منظور پاسداری از گوشی شما در برابر محتوای مخرب طراحی شده است.

ردیاب پذیر بودن گوشی در Find My Device

پس از sign in و ورود به اپلیکیشن Find My Device یا دستگاه یاب گوگل، نقشه ای را خواهید دید که جایگاه و location شما را نمایش داده و افزون بر آن مدل گوشی شما، اندازه شارژ باتری و دو گزینه زیر را به شما نشان می دهد:

  • Play Sound یا پخش صدا
  • Enable Lock & Erase  یا فعال کردن ایمن سازی و پاکسازی

اگر چندین گوشی به اکانت گوگل شما متصل باشند، می توانید در فهرست بالای برنامه گوشی مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

   1. از برگه نخست یا کشوی برنامه گوشی اندروید خود، اپلیکیشن Find My Device یا دستگاه یاب گوگل را انتخاب کنید.
   2. مدل گوشی خود را در فهرست باز شده بالای برنامه برگزینید.
   3. پس از آن ببینید که آیا گوشی شما در نقشه ردیابی شده است یا نه؟از برگه نخست یا کشوی برنامه گوشی اندروید خود، اپلیکیشن Find My Device یا دستگاه یاب گوگل را انتخاب کنید,مدل گوشی خود را در فهرست باز شده بالای برنامه برگزینید,پس از آن ببینید که آیا گوشی شما در نقشه ردیابی شده است یا نه؟,رeshtechوشتک,rav

اگر گوشی خود را در نقشه نیافتید و یا اینکه اپلیکیشن شما می گوید که دستگاه شما در دسترس نیست، به احتمال فروان می باید location services گوشی خود را فعال کنید.اپلیکیشن Find My Device برای ردیابی گوشی شما از GPS گوشی شما استفاده می کند، پس می باید سرویس لوکیشن گوشی خود را فعال نمائید. برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. از Home screen یا کشوی برنامه، به بخش Settings یا تنظیمات گوشی اندروید خود بروید.
  2. گزینه Location یا موقعیت را در بخش تنظیمات بتپید.
  3. با تپیدن روی سوئیچ بالای بخش Location آن را فعال کنید.از Home screen یا کشوی برنامه، به بخش Settings یا تنظیمات گوشی اندروید خود بروید, گزینه Location یا موقعیت را در بخش تنظیمات بتپید, با تپیدن روی سوئیچ بالای بخش Location آن را فعال کنید,روشتک,raveshtech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا