آموزش اپل واچ

روش فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا

روش فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا

اگر شما هم یک اپل واچ سری 2، سری 3 و یا سری 4 را دارید، می توانید از ویژگی Water Lock یا قفل آب نیز بهره ببرید و با آسودگی هر چه بیشتر در استخر شنا کنید. افزون بر این ویژگی Water Lock یا قفل آب، سوراخ خای کناری ساعت هوشمند شما را می بندد تا از رخنه آب بدان پیش آمدن مشکل جلوگیری نماید.

روش روشن کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ WatchOS 5

اگر می خواهید برنامه تمرینی آبی را در برنامه Workout اپل واچ خود آغاز کنید، Water Lock یا قفل آب خودکارانه فعال می شود. هر چند که در watchOS 5 می توانید هر زمان که خواستید Water Lock یا قفل آب را از بخش Control Center روشن کنید برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. Watch face اپل واچ خود را به بالا سرانده یا swipe کنید تا بخش Control Center، فعال گردد.
  2. Water Lock را بتپید. آیکونی که همانند چکه آب است.روش روشن کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ WatchOS 5,روشتک,raveshtech

با انجام گام های بالا، Water Lock یا قفل آب شما روشن شده و می توانید با خیالی آسوده در استخر آب شیرجه بزنید، بدون اینکه ساعت هوشمند شما دچار مشکل شود.

روش خاموش کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ watchOS 5

پس از پایان شنا یا انجام تمرین های آبی، هر زمان که خواستید می توانید Water Lock یا قفل آب اپل واچ را خاموش و غیر فعال کنید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. Digital Crown یا تاج دیجیتال، را بچرخانید.
  2. چرخاندن Digital Crown یا تاج دیجیتال را همچنان ادامه دهید تا اپل واچ به شما اعلان کند که قفل آب باز یا آنلاک شده است.روش خاموش کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ watchOS 5,روشتک,raveshtech

اگر آبی در سوراخ های بلندگوی اپل واچ شما باشد، انجام این کار، آن آبها را بیرون می کند.اگر می خواهید که از بیرون شدن کامل آب از اپل واچ خود مطمئن شوید، یک باز دیگر Water Lock یا قفل آب روشن کرده و دوباره آن را خاموش کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا