دسته‌بندی نشده

روش ردیابی گوشی در وبسایت Find My Device

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش ردیابی گوشی در وبسایت Find My Device

روش ردیابی گوشی در وبسایت Find My Device

اپلیکیشن Find My Device گوگل

در صورت دزدیده شدن و یا گم شدن گوشی اندروید شما، اپلیکیشن Find My Device گوگل، این امکان را به شما می دهد تا از راه دور، دستگاه خود را ردیابی کرده، آنرا قفل کنید، و یا داده های خود را از روی آن پاک نمائید. افزون بر این موارد، اپلیکیشن Find My Device گوگل میزان باتری برجای مانده گوشی شما و اتصال آن به Wifi را نیز به شما نشان خواهد داد. اپلیکیشن Find My Device بخشی از سامانه Google Play Protect بوده و به منظور پاسداری از گوشی شما در برابر محتوای مخرب طراحی شده است.

چگونه گوشی دزدیده شده  یا گم شده خود را از راه وبسایت Find My Device پیدا نمائیم؟

اگر گوشی شما گم و یا دزدیده شده و گوشی دیگری برای استفاده از اپلیکیشن Find My Device گوگل ندارید، می توانید برای استفاده از این اپلیکیشن می توانید رایانه خود و یا رایانه های کافی به وبسایت Find My Device بروید.برای ورود به سایت و ردیابی گوشی خود نیاز، به اکانتی خواهید داشت که از آن برای پیکره بندی و تنظیم اپلیکیشن Find My Device استفاده نموده اید. انجام این کار تنها چند ثانیه زمان می برد و به سادگی می توانید گوشی خود را از وبسایت Find My Device ردیابی کنید.

برای ردیابی گوشی خود با وبسایت Find My Device، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. به وبسایت Find My Device بروید.
  2. در وبسایت وارد اکانت و حساب گوگل خود شوید.
  3. بررسی کنید و ببینید که آیا گوگل دستگاه شما را پیدا می کند یا نه.
    به وبسایت Find My Device بروید, وارد اکانت و حساب گوگل خود شوید, بررسی کنید و ببینید که آیا گوگل دستگاه شما را پیدا می کند یا نه,روشتک,raveshtech
    به وبسایت Find My Device بروید.وارد اکانت و حساب گوگل خود شوید.بررسی کنید و ببینید که آیا گوگل دستگاه شما را پیدا می کند یا نه.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا
عناوین مطلب