توئیتر

چگونه توییتر را مشکی کنیم؟ [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

چگونه توییتر را مشکی کنیم؟ (اندروید و آیفون)

هرچند بنظر می رسد که گوگل نتوانسته یک dark mode خوب و تمام و کمال را برای سیستم عامل اندروید طراحی کند ولی توئیتر آن را بطور اختصاصی برای اپلیکشن اندروید خود فراهم نموده. همانگونه که می توانید انتظار داشته باشید، dark mod یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید همه عناصر سفید در اپلیکیشن را گرفته و به رنگ تاریک دریایی که نتنها در هنگام شب فشار کمتری به چشم های شما می آورد، بلکه بسیاز زیبا و گیرا نیز به نظر می رسد. اکنون بیائید تا ببینیم در اندروید و آیفون چگونه توییتر را مشکی کنیم!

شاید تیره کردن توییتر در هنگام انجام کارهای دقیقی همانند پیدا کردن و حذف توییت های توییتر برای شما بسیار کارامد باشد.

فعال کردن دارک مود توییتر اندروید

برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در بالا گوشه چپ برنامه آیکون Profile را بتپید.
 2. آیکون moon outline یا ماه گون را که در پائئین ترین بخش برنامه سمت چپ قرار گرفته بتپید.
  روش روشن کردن dark mode یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید,روشتک,raveshtech روش روشن کردن dark mode یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید,روشتک,raveshtech روش روشن کردن dark mode یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید,روشتک,raveshtech

اگر می خواهید از dark mode بیرون شوید، گام های بالا را دوباره دنبال نمائید تا به حالت پیشین باز گردید.

تغییر تنظیمات Dark Mode توییتر اندروید

در بخش پیشین دیدیم چگونه توییتر را مشکی کنیم اما افزون بر این تنظیماتی نیز در دسترس شماست تا بتوانید وضعیت نمایش dark mode را دراپلیکیشن به دلخواه خود تغییر دهید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در بالا گوشه چپ برنامه آیکون Profile را بتپید.
 2. Settings and privacy را بتپید.
 3. سپس Display and sound را بتپید.
 4. پس از آن Night mode را بتپید.
  روش تغییر تنظیمات dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید,روشتک,raveshtech روش تغییر تنظیمات dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید,روشتک,raveshtech روش تغییر تنظیمات dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید,روشتک,raveshtech

پس از انجام گام های بالا در بخش Display، 3 گزینه on، off، automatically پیش روی شما خواهد بود. با فعال کردن گزینه automatically نمایش حالت شبانه بر اساس طلوع و غروب خورشید خواهد بود.

فعال کردن دارک مود توییتر آیفون

اکنون بیائید ببینیم که در آیفون، چگونه توییتر را مشکی کنیم. در توییتر آیفون شما می توانید یکی از دو تم blue/gray آبی/خاکستری که با نام Dim شناخته شده است یا dark mode را به دلخواه خود انتخاب کنید. برای فعال کردن دارک مود توییتر آیفون، گام‌های زیر را دنبال کنید:

 1. اپلیکیشن Twitter را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.
 2. سپس عکس profile یا نمایه خود را در بالا، گوشه چپ برنامه، تَپ کنید.
 3. سپس Settings and privacy را تپ کرده و پس از آن، Display and sound را بتپید.فعال کردن Dark mode خودکار در توییتر آیفون, فعال کردن تم تاریک توئیتر, تم تیره توییتر, حالت تیره Twitter, فعال کردن حالت تیره تویتر در آیفون, توییتر, آیفون Twitter, حالت شبانه در توییتر آیفون, ترفندهای آیفون, آیفون, روشتک,raveshtech
 4. اکنون چِفت روبروی Dark mode را بزنید و پس از آن می توانید یکی از دو گزینه Dim یا Lights out را برگزینید.فعال کردن Dark mode خودکار در توییتر آیفون, فعال کردن تم تاریک توئیتر, تم تیره توییتر, حالت تیره Twitter, فعال کردن حالت تیره تویتر در آیفون, توییتر, آیفون Twitter, حالت شبانه در توییتر آیفون, ترفندهای آیفون, آیفون, روشتک,raveshtech

پس از انجام گام های بالا می باید تم تاریک روی آیفون یا آیپد شما فعال شده باشد، اگر چنین نشد، می باید برنامه خود را یک بار، بسته و باز کنید، تا تنظیمات انجام شده، اعمال شود. اگر باز هم درست نشد، بهتر است یک بار آیفون یا آیپد خود را خاموش و روشن کنید. شما همچنین در این بخش می‌توانید با زدن چفت Automatic dark mode، دارکمود خودکار توییتر را در آیفون فعال کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا