twitterاندروید

روش فعال سازی dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش فعال سازی dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید

روش فعال سازی dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید

هرچند بنظر می رسد که گوگل نتوانسته یک dark mode خوب و تمام و کمال را برای سیستم عامل اندروید طراحی کند ولی توئیتر آن را بطور اختصاصی برای اپلیکشن اندروید خود فراهم نموده. همانگونه که می توانید انتظار داشته باشید، dark mod یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید همه عناصر سفید در اپلیکیشن را گرفته و به رنگ تاریک دریایی که نتنها در هنگام شب فشار کمتری به چشم های شما می آورد، بلکه بسیاز زیبا و گیرا نیز به نظر می رسد. در این نوشتار می خواهیم روش فعال سازی dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید وهمچنین انجام تنظیمات آن را به شما آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

روش روشن کردن dark mode یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید

برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در بالا گوشه چپ برنامه آیکون Profile را بتپید.
  2. آیکون moon outline یا ماه گون را که در پائئین ترین بخش برنامه سمت چپ قرار گرفته بتپید.
    روش روشن کردن dark mode یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید,روشتک,raveshtech روش روشن کردن dark mode یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید,روشتک,raveshtech روش روشن کردن dark mode یا حالت شبانه در اپلیکیشن توئیتر اندروید,روشتک,raveshtech

اگر می خواهید از dark mode بیرون شوید، گام های بالا را دوباره دنبال نمائید تا به حالت پیشین باز گردید.

روش تغییر تنظیمات dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید

در بخش پیشین روش خاموش و روشن کردن dark mode در اپلیکیشن توئیتر اندروید را به شما نشان دادیم. اما افزون بر این تنظیماتی نیز در دسترس شماست تا بتوانید وضعیت نمایش dark mode را دراپلیکیشن به دلخوا خود تغییر دهید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در بالا گوشه چپ برنامه آیکون Profile را بتپید.
  2. Settings and privacy را بتپید.
  3. سپس Display and sound را بتپید.
  4. پس از آن Night mode را بتپید.
    روش تغییر تنظیمات dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید,روشتک,raveshtech روش تغییر تنظیمات dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید,روشتک,raveshtech روش تغییر تنظیمات dark mode در اپلیکیشن Twitter اندروید,روشتک,raveshtech

پس از انجام گام های بالا در بخش Display، 3 گزینه on، off، automatically پیش روی شما خواهد بود. با فعال کردن گزینه automatically نمایش حالت شبانه بر اساس طلوع و غروب خورشید خواهد بود.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا