how toiPadOSآیپدترفند های آیفون

فعال کردن اشتراک گذاری لوکیشن آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

فعال کردن اشتراک گذاری لوکیشن آیفون و آیپد

فعال کردن اشتراک گذاری لوکیشن آیفون و آیپد

شاید برای شما هم پیش آمده که در جایی با دوستی قرار گذاشته اید و او را به سختی پیدا کرده اید. شاید هم به دلیل نگرانی از وضعیت فرزندتان، می خواهید لوکیشن او را در هر لحظه و ثانیه، در اختیار داشته باشید. در iOS 13، iPadOS 13 و macOS، برنامه Find My از نو طراحی شده و اپلیکیشن های پیشینی همانند Find My iPhone و Find My Friends با هم یکی شده اند. در این آموزش می خواهیم روش فعال کردن اشتراک گذاری لوکیشن و موقعیت مکانی در برنامه Find My آیفون و آیپد به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

افزون بر اشتراک گذاری لوکیشن و موقعیت مکانی و دیدن دیگران در برنامه Find My، شما حتی در برنامه Messages یا پیامها نیز می توانید ببینید که دوستان و خویشان شما کجا هستند. اپل درباره ویژگی های تازه سیستم عامل های خود می گوید که شما می توانید لوکیشن خود را در برنامه Messages و Find My با خویشان و دوستان به اشتراک بگذارید، درخواست های شخصی خود را با استفاده از HomePod انجام داده و از اتوماسیون برنامه Home نیز استفاده کنید.

چگونه می توانیم ویژگی Share My Location یا اشتراک گذاری و همرسانی لوکیشن و موقعیت مکانی را در آیفون و آیپد روشن کنیم؟

برای انجام این کار می توانید، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. سپس برای رفتن به بخش Apple ID، نام پروفایل خود را که در بالای نمایشگر است بتپید.
  3. در پایین بخش Apple ID، گزینه Find My را یافته و آن را انتخاب کنید.
  4. اکنون سوئیچ روبروی گزینه Share My Location را بتپید تا این ویژگی روشن و فعال شود.فعال کردن اشتراک گذاری لوکیشن آیفون و آیپد

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا