بهترین آنفالویاب های اینستاگرام آیفون و آیپد و لینک دانلود آنها

آنفالویاب اینستاگرام و معرفی 5 آنفالو یاب برتر اینستاگرام

آنفالو یاب اینستاگرام

بیشتر کاربران اینستاگرام دوست ندارند آنفالو شوند. بیگمان برای شما هم پیش آمده که متوجه آنفالو شدن خود نشده اید، اما پس از مدتی که با کاهش فالوور ها یا دنبالر های خود روبرو می شوید، دچار سردرگمی و گیجی و حسی از خشم و ناراحتی می شوید و می گویید من هم آنها را آنفالو خواهم کرد، اما اگر فرض را بر این بگیریم که دستکم چند صد فالوور داشته باشید، پیدا کردن کسانی که شما را آنفالو کرده اند در میان دنبال شونده ها، کار سختی خواهد بود زیرا می باید یک به یک پیج آن ها و فالوور شونده های آن را ببینید که آیا شما را می دنبالند یا خیر.

بهترین آنفالویاب های اینستاگرام و دانلود آنها
بهترین آنفالویاب های اینستاگرام و دانلود آنها

آنفالو شدن توسط دوستان در اینستاگرام به روح و روان کاربران آسیب می زند!

از آنجایی که بیشتر کاربران اینستاگرام دوستان خود را می دنبالند و دوستانشان نیز آنها را، آنفالو شدن توسط دوستان می تواند بدین معنا باشد که کاربر آنفالو کننده، دیگر میلی به دیدن پست ها کاربر آنفالو شونده ندارد که بی گمان بسته به کیفیت روابط اجتماعی و دوستی دو کاربر در زندگی واقعی، این کار می تواند در روان فرد آنفالو شده تاثیرات متفاوتی بگذارد که بی گمان تاثیراتی منفی خواهد بود که حتی می تواند گاهی به قهر، درگیری و دیگر مسائل منجر شود.

بهترین آنفالویاب های اینستاگرام آیفون و آیپد و لینک دانلود آنها
بهترین آنفالویاب های اینستاگرام آیفون و آیپد و لینک دانلود آنها

“چه کسی مرا آنفالو کرده؟” بی گمان این کی از بزرگترین پرسش های روزانه کاربران اینستاگرام می باشد. نکته منفی داستان در این است که اینستاگرام به شما نمی گوید، چه کسی شما را آنفالو کرده و این دست شما را در پوست گردو می گذارد. اما، خوشبختانه برای پیدا کردن کسانی که شما را آنفالو کرده اند، اپلیکیشن هایی توسعه داده شده است که نتنها می توانید آنفالو کننده ها را پیدا کنید بلکه آن ها را نیز پس از یافتنشان آنفالو کنید تا به سزای کار ناخوشایندشان برسند. پس با ما در این آموزش همراه باشید تا 5 تا از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام را به شما معرفی نماییم.

5 برنامه برتر آنفالویاب اینستاگرام

 1. برنامه IG Analyzer: Follower Analytics

اگر مات و مبهوت نشسته اید و نمی دانید چه کسی یا کسانی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده اند، بی گمان برنامه IG Analyzer می تواند یکی از بهرتین برنامه هایی باشد که می توانید به کمک آن فالوورهای خود را شناسایی و آنالیز کنید. شما نتنها می توانید کاربر آنفالو کننده را بیابید، بلکه در صورت تمایل او را نیز پس از شناسایی با یک دکمه آنفالو کنید.

آنفالویاب اینستاگرام
آنفالویاب اینستاگرام

از دیگر امکانات برنامه می توان به امان آنفالوی دست جمعی کسانی که پست هایشان را دوست ندارید و یا غیرفعال هستند، اشاره کرد. IG Analyzer حتی به شما می گوید، کدام فالوورها، پست های شما را بیشتر دوست دارند و کدام پست های شما پسند و Like بیشتری گرفته است. با این برنامه می توانید دریابید که فالورهای شما چه محتوایی را دوست دارند.

 1. برنامه UnFollowers For Instagram

برنامه UnFollowers For Instagram، فاوورها و دنبالرهای تازه شما، کسانی که شما را آنفالو کرده اند و فالوورهایی که آنها را دنبال نمی کنید، به شما نشان می دهد. با نسخه پولی این برنامه می توانید به ویژگی هایی همچون شناسایی کاربرانی که شما را بیشتر می پسندند و یا برای شما دیدگاه و کامنت می گذارند، شناسایی کنید. در ورژن رایگان این برنامه می توانید کسانی را که شما را آنفالو کرده اند شناسایی کنید.

برنامه UnFollowers For Instagram
برنامه UnFollowers For Instagram
 1. برنامه Followers Pro + For Instagram

برنامه Followers Pro + For Instagram به شما کمک می کند تا کسانی که شما را آنفالو کرده اند پیدا کنید. البته این برنامه شاید برای کسانی مناسب باشد که بصورت حرفه ای از اینستاگرام بهره می برند، زیرا دارای ابزارهای آنالیز بسیار خوبی می باشد. از این رو این برنامه بیشتر به اینفلوئنسرها و صاحبان کسب و کار در اینستا سفارش می شود.

برنامه Followers Pro + For Instagram
برنامه Followers Pro + For Instagram

این برنامه به شما امکان شناسایی آنفالوورها را می دهید، اما برای آنفالو کردن می باید این کار را دستی، در برنامه اصلی اینستا انجام دهید. این برنامه بهترین رابط کاربری را در میان برنامه های که در این نوشتار آورده ایم دارا می باشد و کار آنالیز را برای کاربر آسان می سازد.

 1. برنامه Followers Assistant

برنامه Followers Assistant بی گمان یکی از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام می باشد و کارکردی بسیار آسان دارد. با این برنامه شما به آسانی شمار کسانی که شما را آنفالو نموده اند، پیدا کرده و با یک دکمه آنها را آنفالو می کنید.

برنامه Followers Assistant
برنامه Followers Assistant

برنامه Followers Assistant از آن دست برنامه هایی می باشد که به کاربران حرفه ای اینستاگرام نیز سفارش می شود، زیرا افزون بر، امکانات آنالیز، دارای طراحی بسیار کاربر پسندی می باشد.

 1. برنامه Followers Track For Instagram

  بی گمان یکی از ساده ترین برنامه های آنفالو یاب و آنالیزور اینستاگرام است. این اپلیکیشن بسته کاملی را به شما ارائه می دهد که مواردی همانند شناسایی آنفالو کننده ها، فالوورهای تازه و حتی کسانی که محتوای شما را می پسندند، اما شما را دنبال نمی کنند، ارائه می دهد.

  برنامه Followers Track For Instagram
  برنامه Followers Track For Instagram

  هزینه دسترسی به ورژن کامل آن 1.99 دلار می باشد که امکانات جالبی همانند اینکه چه کسانی شما را بلاک کرده اند و یا اینکه پست های شما را لایک کرده اند و دوباره آنها را آنلایک کرده اند به شما می دهد.

 

برداشتن فالوور از لیست فالوورها

همانند هر شبکه اجتماعی، اینستاگرام نیز در زمینه حریم خصوصی شمکلاتی دارد و کنترل کسانی که شما را follow می کنند و یا اینکه محتوای پیج شما را می بینند، کار دشواری می باشد، اما برای اینکه کسی را از لیست فالوورهای خود بردارید، می توانید به لیست فالوورها و دنبالرهای خود رفته، او را پیدا کرده و سپس دکمه remove یا حف را بتپید. به یاد داشته باشید که اگر اکانت خود را خصوصی یا Private کنید، آن شخص دیگر نمی تواند محتوای پیج شما را ببیند و به همین سادگی از دست او رها خواهید شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا