ترفند اینستاگرامی

بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای ایفون و اندروید [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 8 میانگین: 3.6]

بیشتر کاربران اینستاگرام دوست ندارند آنفالو شوند. بیگمان برای شما هم پیش آمده که متوجه آنفالو شدن خود نشده اید، اما پس از مدتی که با کاهش فالوور ها یا دنبالر های خود روبرو می شوید، دچار سردرگمی و گیجی و حسی از خشم و ناراحتی می شوید و می گویید من هم آنها را آنفالو خواهم کرد، اما اگر فرض را بر این بگیریم که دستکم چند صد فالوور داشته باشید، پیدا کردن کسانی که شما را آنفالو کرده اند در میان دنبال شونده ها، کار سختی خواهد بود زیرا می باید یک به یک پیج آن ها و فالوور شونده های آن را ببینید که آیا شما را دنبال می‌کننده یا نه! در این نوشتار به معرفی بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای ایفون و اندروید خواهیم پرداخت، پس با روشتک همراه باشید.

بهترین آنفالویاب های اینستاگرام و دانلود آنها
بهترین آنفالویاب های اینستاگرام و دانلود آنها

آنفالو شدن توسط دوستان در اینستاگرام به روح و روان کاربران آسیب می زند!

از آنجایی که بیشتر کاربران اینستاگرام دوستان خود را می دنبالند و دوستانشان نیز آنها را، آنفالو شدن توسط دوستان می تواند بدین معنا باشد که کاربر آنفالو کننده، دیگر میلی به دیدن پست ها کاربر آنفالو شونده ندارد که بی گمان بسته به کیفیت روابط اجتماعی و دوستی دو کاربر در زندگی واقعی، این کار می تواند در روان فرد آنفالو شده تاثیرات متفاوتی بگذارد که بی گمان تاثیراتی منفی خواهد بود که حتی می تواند گاهی به قهر، درگیری و دیگر مسائل منجر شود. در کنار این موارد شاید برنامه پيدا كردن افراد در اينستاگرام با شماره تلفن برای شما جالب باشد.

بهترین آنفالویاب های اینستاگرام آیفون و آیپد و لینک دانلود آنها

“چه کسی مرا آنفالو کرده؟” بی گمان این یکی از بزرگترین پرسش های روزانه کاربران اینستاگرام می باشد. نکته منفی داستان در این است که اینستاگرام به شما نمی گوید، چه کسی شما را آنفالو کرده و این دست شما را در پوست گردو می گذارد. اما، خوشبختانه برای پیدا کردن کسانی که شما را آنفالو کرده اند، اپلیکیشن هایی توسعه داده شده است که نتنها می توانید آنفالو کننده ها را پیدا کنید بلکه آن ها را نیز پس از یافتنشان آنفالو کنید تا به سزای کار ناخوشایندشان برسند. پس با ما در این آموزش همراه باشید تا 5 تا از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام را به شما معرفی نماییم.

آنفالویاب مورد تایید اینستاگرام به چه معناست؟

برنامه‌های ریجستر شده در اینستاگرام به بر پایه راهنمایی‌های توسعه اینستاگرام با آن یکپارچه‌سازی شده‌اند، به احتمال بسیار ایمن هستند. اینستاگرام همه برنامه‌هایی را که به API آن دسترسی دارند را بررسی می‌کند و در صورت هرگونه انحراف از دستورالعمل‌های آن، با آنها برخوردی سختگیرانه خواهد داشت. 

از آنجایی که برنامه‌های آنفالویاب، به داده‌های اینستاگرام، دسترسی بومی ندارند، می‌باید این مشکل را با ذخیره نام کاربری و پسورد یا گذرواژ پیج شما در بستر خود، حل نمایند که به نوعی هک تقلی می‌شود. آنها با تقلید نشست یا سشن پروکسی مرورگر شما به داده‌ فالورهای شما دسترسی پیدا می‌کنند.

از آنجایی که کاربران، اطلاعات login خود را به برنامه‌های آنفالویاب می‌دهند، احتمال سوءاستفاده از این اطلاعات بالاست. برای نمونه ممکن است آنها دست به اقداماتی بزنند که شما اجازه آن را نداده‌اید. یکی دیگر از مشکلات این است که این برنامه‌ها شاید از سرورهای نچندان ایمنی برای نگهداری اطلاعات شما استفاده کنند. با این وضعیت این امکان وجود دارد که در صورت هک شدن سرور این برنامه‌ها، آنها به نام کاربری و پسورد شما دسترسی داشته باشند.

در کنار این موضوع شاید بزرگترین مشکل این باشد که بیش از 80% کاربران از یک نام کاربری و گذرواژه مشخص در دیگر پلتفرم‌ها همانند فیسبوک و توئستر نیز استفاده می‌کنند که در چنین وضعیتی، دیگر اکانت‌های آنها نیز هک می‌شود.

برنامه InstaFollow, Stalker Reports

یکی از کاربرپسندترین و امن‌ترین برنامه‌های آنالیز اکانت اینستاگرام InstaFollow می‌باشد. با این برنامه می‌توانید بفهمید که چه کسانی شما را فالو می‌کنند و حتی با استفاده از آن هواداران خود را می‌توانید شناسایی کننید. با این برنامه همچنین می‌توانید بفهمید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند. اینستافالو کارکردهای گوناگونی دارد و شما حتی می‌توانید با آن بطور ناشناس استوری ودوستان خود را ببینید. گرفتن این اطلاعات در این برنامه رایگان است.

برنامه InstaFollow, Stalker Reports

دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام InstaFollow, Stalker Reports برای اندروید و ایفون

برنامه Crowdfire

برنامه Crowdfire یک ابزار برای شبکه‌های اجتماعی همانند اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب است. با این برنامه در اینستاگرام میتوانید برای نمونه کاربران فعال و غیرفعال را نیز شناسایی کنید. این برنامه نیز یکی از امنترین ابزارهای اینستاگرام است.

برنامه Crowdfire

دانلود برنامه Crowdfire برای اندروید و ایفون

 

بهترین آنفالویاب اینستاگرام برای اندروی و ایفون

در ادامه به شما شماری از بهترین برنامه‌های آنفالویاب اینستاگرام را برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید به شما نشان خواهیم داد.

برنامه آنفالویاب IG Analyzer: Follower Analytics

اگر مات و مبهوت نشسته اید و نمی دانید چه کسی یا کسانی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده اند، بی گمان برنامه IG Analyzer می تواند یکی از بهرتین برنامه هایی باشد که می توانید به کمک آن فالوورهای خود را شناسایی و آنالیز کنید. شما نتنها می توانید کاربر آنفالو کننده را بیابید، بلکه در صورت تمایل او را نیز پس از شناسایی با یک دکمه آنفالو کنید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Analyzer Plus

از دیگر امکانات این برنامه آنفالویاب اینستاگرام، می توان به امان آنفالوی دست جمعی کسانی که پست هایشان را دوست ندارید و یا غیرفعال هستند، اشاره کرد. IG Analyzer حتی به شما می گوید، کدام فالوورها، پست های شما را بیشتر دوست دارند و کدام پست های شما پسند و Like بیشتری گرفته است. با این برنامه می توانید دریابید که فالورهای شما چه محتوایی را دوست دارند.

برنامه آنفالویاب اندروید Unfollow Users

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Unfollow Users را می‌توان بعنوان یک برنامه تشخیص فالو بک هم در نظر گرفت. در این برنامه در هر بار می‌توانید 10 نفر را آنفالو کنید. در این برنامه شما حتی می‌توانید whitelist یا لیست سفیدی بسازید تا همچنان اطلاعات کاربر یا کاربرانی را که مد نظر دارید حفظ کنید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید Unfollow Users

  • دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام Unfollow Users برای اندروید

برنامه آنفالویاب +Reports

برنامه آنفالویاب اینستاگرام ایفون و اندروید Reports+، یکی از بهترین برنامه‌ها برای دیدن کاربران آنفالو کننده و کسانییست که شما را بن یا بلاک کرده اند. این برنامه دارای ویژگی‌های ارزشمند بسیاری می‌باشد. برای نمونه با آن می‌توانید بازدیدهای تازه از پروفایل خود را ببینید و بی‌سر و صداترین و یا بعبارتی غیرفعال ترین کاربران خود را شناسیی کنید. در برنامه ریپورتس پلاس، شما می‌توانید با یک تَپ کردن ساده، کسانی را که به شما فالوبک نداده اند، آنفالو کنید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام +Reports

برنامه آنفالویاب Followers Pro: Analyze & Track

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Followers Pro به شما کمک می کند تا کسانی که شما را آنفالو کرده اند پیدا کنید. البته این برنامه شاید برای کسانی مناسب باشد که بصورت حرفه ای از اینستاگرام بهره می برند، زیرا دارای ابزارهای آنالیز بسیار خوبی می باشد. از این رو این برنامه بیشتر به اینفلوئنسرها و صاحبان کسب و کار در اینستا سفارش می شود. این برنامه حتی آمار کسانی را که در خفا و بدون دنبال کردن متقاب به شما سر می‌زنند را ارائه می‌دهد. برنامه فالوور پرو پلاس امکان لغو دنبال کردن آنها را برای شما آسانتر می‌سازد.

برنامه آنفالویاب Followers Pro: Analyze & Track

این برنامه به شما امکان شناسایی آنفالوورها را می دهد، اما برای آنفالو کردن می باید این کار را دستی، در برنامه اصلی اینستا انجام دهید. این برنامه بهترین رابط کاربری را در میان برنامه های که در این نوشتار آورده ایم دارا می باشد و کار آنالیز را برای کاربر آسان می سازد. این برنامه به شما می‌گوید که به تازگی چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند.

  • دانلود آنفالویاب اینستاگرام Followers Pro: Analyze & Track برای آیفون

برنامه آنفالویاب Followers Assistant Original

برنامه Followers Assistant بی گمان یکی از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام می باشد و کارکردی بسیار آسان دارد. با این برنامه شما به آسانی شمار کسانی که شما را آنفالو نموده اند، پیدا کرده و با یک دکمه آنها را آنفالو می کنید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Followers Assistant Original

برنامه Followers Assistant از آن دست برنامه هایی می باشد که به کاربران حرفه ای اینستاگرام نیز سفارش می شود، زیرا افزون بر، امکانات آنالیز، دارای طراحی بسیار کاربر پسندی می باشد. برنامه فالوور اسیستنت پیشتر بطور اختصاصی برای برای iOS طراحی شده بود اما مدتی است که بطور اختصاصی برای اندروید عرضه می‌شود.

  • دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام Followers Assistant Original برای اندروید

برنامه آنفالویاب InsTrack

اگر به دنبال برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای ایفون خود هستید، بهتر است که برنامه InsTrack را یک بار نصب و امتحان کنید. این برنامه بطور اختصاصی برای iOS طراحی شده است. البته این برنامه دارای چیدمانی از گزینه‌ها و ابزارهایی است که برای کاربران فراهم شده است که کمی گیج کننده می‌باشد. با این برنامه می‌توانید متوجه شوید که چه کسانی به شما فالوو بک نداده‌اند. از دیگر ویيگی‌های این برنامه دیدن آمار متفاوت Profile پیج است. شما حتی با آن می‌توانید پست‌ها را برای ارسال زمانبندی کنید. البته امکان لغو فالوو در این برنامه پولی می‌باشد.

برنامه آنفالویاب InsTrack

  • دانلود آنفالویاب اینستاگرام InsTrack برای آیفون

برنامه آنفالویاب Unfollowers / Lost Followers

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Unfollowers / Lost Followers بی گمان یکی از ساده ترین برنامه های آنفالو یاب و آنالیزور اینستاگرام است. این اپلیکیشن بسته کاملی را به شما ارائه می دهد که مواردی همانند شناسایی آنفالو کننده ها، فالوورهای تازه و حتی کسانی که محتوای شما را می پسندند، اما شما را دنبال نمی کنند، ارائه می دهد.

برنامه Unfollowers / Lost Followers

ورژن پولی این برنامه امکانات جالبی همانند اینکه چه کسانی شما را بلاک کرده اند و یا اینکه پست های شما را لایک کرده اند و دوباره آنها را آنلایک کرده اند به شما می دهد.

برنامه آنفالویاب Followers Insights tracker

برنامه Followers Insights tracker یک دیگر از برنامه‌هایی است که می‌توانید با آن به سرعت از کاربرانی که شما را آنفالو کرده اند آگاه شوید و آنها را آنفالو کنید. شما همچنین می‌توانید با آن لایک‌ها و کامنت‌های  داده شده به پست را ببینیدو دریابید که کدام پست‌های شما بیشتری محبوبیت را دارند.

برنامه آنفالویاب Followers Insights tracker

  • دانلود برنامه آنفالویاب اینستاگرام Followers Insights tracker برای ایفون

برنامه آنفالویاب Followers & Unfollowers

برنامه انفالویاب Followers & Unfollowers در صورتی که کسی شما را آنفالو کند، شما را آگاه می‌سازد و همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا چندین کاربر را بطور همزمان، آنفالو کنید. با این برنامه شما می‌توانید کاربران را با یک کلیک آنفالو کنید که این یکی از کارامدترین ویژگی‌های آن می‌باشد.

برنامه آنفالویاب Followers & Unfollowers

  • دانلود برنامه آنفالوی Followers & Unfollowers برای اندروید

برداشتن فالوور از لیست فالوورها

همانند هر شبکه اجتماعی، اینستاگرام نیز در زمینه حریم خصوصی شمکلاتی دارد و کنترل کسانی که شما را follow می کنند و یا اینکه محتوای پیج شما را می بینند، کار دشواری می باشد، اما برای اینکه کسی را از لیست فالوورهای خود بردارید، می توانید به لیست فالوورها و دنبالرهای خود رفته، او را پیدا کرده و سپس دکمه remove یا حف را بتپید. به یاد داشته باشید که اگر اکانت خود را خصوصی یا Private کنید، آن شخص دیگر نمی تواند محتوای پیج شما را ببیند و به همین سادگی از دست او رها خواهید شد.

نوشتار پیوسته: دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی یا دی اکتیو اینستاگرام بصورت موقت

پرسش‌های رایج درباره آنفالو کردن در اینستاگرام

آیا استفاده برنامه آنفالویاب اینستاگرام ایمن است؟

برنامه‌های آنفالویاب بطور معمول در زمینه امنیت و اعتماد، دارای مشکلات گوناگونی هستند. پس کلیت دانلود برنامه های آنفالویاب اینستاگرام، ایده خوبی نیست. پس حتی اگر از یکی از این برنامه‌ها استفاده کردید برای حفظ امنیت، گذواژ و پسورد اینستاگرام خود را بسرعت تغییر دهید.

در هر ساعت چند نفر را می‌توانیم در اینستاگرام آنفالو کنیم؟

در هر ساعت در اینستاگرام می‌توانید کمتر از 60 کاربر را آنفالو کنید. میان هر آنفالو هم باید بین 25 تا 30 ثانیه فاصله باشد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا