اندرویدتنظیمات ایرپاد

حل مشکل وصل نشدن ایرپاد به اندروید [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 2.8]

در صورتی که برای گوشی اندروید و یا تبلت اندروید خود از هدفون ایرپاد استفاده می کنید اما به تازگی با مشکل وصل نشدن ایرپاد به گوشی اندروید و یا تبلت خود روبرو هستید. بهترا است بدانید، شناسایی دلایل وصل نشدن ایرپاد به اندروید می‌تواند زمان‌بر باشد. درست جفت نشدن ایرپاد با اندروید، باگ نرم‌افزاری، تداخلات برنامه‌هایی که از بلوتوث استفاده می‌کنند و یا اتصال همزمان ایرپاد به آیفون از جمله این دلایل هستند. در ادامه شما میتوانید از روش‌های زیر برای حل مشکل وصل نشدن ایرپاد به اندروید بهره ببرید.

حل مشکلات اتصال ایرپاد به اندروید

در صورت عدم اتصال ایرپاد به اندروید، شاید بتوانید با یکی از روش‌های زیر اقدام به حل مشکل وصل نشدن ایرپاد به اندروید کنید:

  • بررسی وضعیت باتری ایرپاد: شاید یکی از دلایل وصل نشدن ایرپاد به اندروید، شارژ کم آن باشد. پس بهتر است پیش از هر کاری میزان باتری آن را بررسی کنید. در صورتی که شارژ ایرپاد به زیر 5 درصد برسد، بطور خودکار خاموش می‌شود. برای دیدن شارژ ایرپاد می‌توانید آموزش آن را بخوانید.
  • اتصال درست ایرپاد به اندروید: پیش از هر کاری از جفت شدن و اتصال درست ایرپاد به اندروید مطمئن شوید. در این زمینه می‌توانید آموزش روش اتصال ایرپاد به اندروید را در روشتک ببینید.
  • خاموش و روشن کردن بلوتوث اندروید: باگ برنامه های یک موضوع همیشگی می باشد. پس شاید بتوانید با خاموش و روشن که بلوتوث اندروید مشکل وصل نشدن ایرپاد به اندروید را حل کنید.

نمایش بلوتوثهای شناسایی شده در گوشی اندروید

  • ریست کردن ایرپاد: از آنجایی که بررسی مشکلات اتصال ایرپاد به اندروید، فرایندی زمان‌بر است، شاید ریست کردن ایرپاد، مشکل عدم اتصال آن را به گوشی اندروید حل کند. با ریست ایرپاد همه حافظه پنهان یا Cache یا مموری پاک می‌شود و برای همین عوامل نرم‌افزاری که مانع اتصال ایرپاد به اندروید است، برطرف می‌شود. برای ریست کردن ایرپاد، چگونگی انجام آن را را ببینید.
  • قطع اتصال ایرپاد و آیفون: از آنجایی که دستگاه‌های اپل در اولویت اتصال بلوتوثی هستند، پس مشکل وصل نشدن ایرپاد به اندروید شاید به همین دلیل باشد. پس، از قطع اتصال ایرپاد و آیفون خود مطمئن شوید.
  • غیرفعال کردن دیگر برنامه‌های بلوتوثی: یکی دیگر از دلایل عدم اتصال ایرپاد به اندروید، برنامه‌های بلوتوثی دیگر می‌باشد که در تبلت یا گوشی اندروید خود نصب کرده‌اید. برای نمونه برنامه‌هایی همانند Fitbit یا heart-rate monitor، می‌توانند از اتصال ایرپاد به گوشی اندروید جلوگیری کنند.
  • ریستارت کردن تبلت یا گوشی اندروید: ری استارت گوشی اندروید یک از بهترین راه‌های پیش روی برای حل بسیاری از مشکلات نرم‌افزاری است. این روش چیزی همانند یک ریست نرم است که همه اپلیکیشن‌ها را می‌بندد و همه داده‌های کش شده را در RAM دستگاه اندروید پاک می‌کند.

خاموش کردن و ریستارت گوشی A53

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا