غیرفعال کردن Activation Lock اپل واچ با iCloud

غیرفعال کردن Activation Lock اپل واچ با iCloud

غیرفعال کردن Activation Lock اپل واچ با iCloud

ابزار Find My iPhone دارای ویژگی Activation Lock بوده که این ویژگی با دادن یک سپر امنیتی به اپل واچ شما، جلوی استفاده دیگران از ساعت هوشمند شما را می گیرد. با فعال شدن ویژگی Activation Lock، دیگر کسی نمیتواند آن را اَجفت (خارج کردن اپل واچ و آیفون از حالت جفت شده) یا unpaired نماید، و اپل واچ شما را با آیفون خودش جفت یا pair کند و  اینکه برای خاموش نمودن Find My iPhone نیاز به وارد کردن پسورد Apple ID  شما خواهد داشت. اگر در پی فروش اپل واچ یا آیفون خود هستید، نیاز دارید تا پیش از فروش Activation Lock اپل واچ خود را خاموش و غیرفعال نمائید.

روش اَجفتاندن یا unpaired کردن اپل واچ و آیفون

سیستم عامل های watchOS 2 به بالا از ویژگی Activation Lock پشتیبانی می کنند. هنگامی که ابزار Find My iPhone را در دستگاه جفتیده یا paired شده خود، پیکره بندی می کنید، ویژگی Activation Lock، خودکارانه در ساعت هوشمند شما فعال می شود. شما می توانید اپل واچ و آیفون جفت شده خود را بسادگی اَجفت و unpaired کنید.

چگونه  Activation Lock اپل واچ را با استفاده از iCloud غیرفعال نمائیم؟

اگر دستگاه آیفون جفت شده با اپل واچ خود را بهمراه ندارید، نگران نباشید. شما هنوز هم می توانید ویژگی Activation Lock را بکمک iCloud غیرفعال نمائید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در رایانه خود مرورگر Safari، Chrome، Firefox یا هر مرورگری را که در اختیار دارید، باز کنید و به نشانی icloud.com بروید.
  2. نَک (حالا) Apple ID و گذرواژ یا پسورد خود را وارد کنید.
  3. سپس روی Find My iPhone کلیک کنید.در رایانه خود مرورگر Safari، Chrome، Firefox یا هر مرورگری را که در اختیار داید باز کنید و به نشانی com بروید, نَک (حالا) Apple ID و گذرواژ یا پسورد خود را وارد کنید, سپس روی Find My iPhone کلیک کنید,روشتک,raveshtech
  4. پس از آن All Devices را کلیک کرده و Apple Watch را برگزینید.چگونه  Activation Lock اپل واچ را با استفاده از iCloud غیرفعال نمائیم؟,روشتک,raveshtech
  5. Erase Apple Watch را کلیک کنید.Erase Apple Watch را کلیک کنید,روشتک,raveshtech
  6. Erase را دوباره کلیک کنید، در برخی موارد بجای Erase، با نشان X روبرو می شود که می باید روی آن کلیک کنید.Erase را دوباره کلیک کنید، در برخی موارد بجای Erase، با نشان X روبرو می شود که می باید روی آن کلیک کنید,روشتک,raveshtech
  7. گذرواژ Apple ID خود را وارد نمائید.گذرواژ Apple ID خود را وارد نمائید, روشتک,raveshtechبا انجام گام های بالا Activation Lock اپل واچ شما غیر فعال می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا