ترفند های آیفون

روش فعال کردن چراغ اعلان LED در آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

روش فعال کردن چراغ اعلان LED در آیفون

روش فعال کردن چراغ اعلان LED در آیفون

شاید شما ناشنوا و یا کم شنوا باشید و شاید هم بخواهید به notification یا اعلان چراغ LED دسترسی داشته باشید ، باید گفت برخلاف  گوشی های هوشمند دیگر، آیفون از داشتن چراغ اعلان اختصاصی بی بهره است. با این حال آیفون دارای ابزاری ویژه برای ناشنوایان و کم شنوایان می باشد تا در کنار لرزش گوشی با دیدن چراغ اعلان LED یا LED notification light از دریافت پیام ها و تماس ها، آگاهی یابند.

چگونه چراغ اعلان یا Notification LED را در آیفون خود فعال نمائیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائی:

  1. در آیفون خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. General را بتپید.
  3. سپس Accessibility رابتپید.چگونه چراغ اعلان یا Notification LED را در آیفون خود فعال نمائید,مروشتک,raveshtech
  4. پس از آن LED Flash for Alerts. را بتپید.
  5. سوئیچ کنار LED Flash for Alerts را بتپید تا روشن شود. سبز شدن سوئیچ به معنای روشن شدن آن است.چگونه چراغ اعلان یا Notification LED را در آیفون خود فعال نمائید,مروشتک,raveshtech

برای خاموش کردن چراغ اعلان یا Notification LED گام های بالا را دوباره دنبال نموده و اینباره سوئیچ کنار LED Flash for Alerts را بتپید. خاکستری شدن سوئیچ به معنا خاموش شدن آن است.

روش فعال کردن چراغ LED آیفون در حالت Silent mode

اگر می خواهید LED FLASH آیفون شما در حالت Silent mode نیز کار کند، می باید گزینه آن را فعال نمائید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در گوشی آیفون خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. General را بتپید.
  3. سپس Accessibility رابتپید.روش فعال کردن چراغ LED آیفون در حالت Silent mode,روشتک,raveshtech
  4. پس از آن LED Flash for Alerts. را بتپید.
  5. سوئیچ کنار Flash on Silent را تپیده تارفعال شود. سبز شدن سوئیچ به معنای روشن شدن آن است.روش فعال کردن چراغ LED آیفون در حالت Silent mode,روشتک,raveshtech

با انجام گام های بالا، دیگر بجای شنیدن صدای تماس یا پیام دریافتی، با هشدار LED FLASH از رسیدن پیام یا تماس، روبرو خواهید شد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا