iOSآیپدآیفون

روش تکرار پخش آهنگ در آیفون iOS 13

روش تکرار پخش آهنگ در آیفون iOS 13

روش تکرار پخش آهنگ در آیفون iOS 13

آیا در پی یافتن راهی برای تکرار پخش آهنگ یا آلبوم  دلخواه خود در آیفون یا آیپد iOS 13 هستید. در این نوشتار به شما خواهیم گفت که دکمه repeat به کجای برنامه Music برده شده است. iOS 13 میزبان ویژگی های تازه ای می باشد و تغییرات نیز در نمای کلی آن پدید آمده. اکنون دکمه repeat آهنگ و یا آلبوم در برنامه Music نسبت به iOS 12 به یک لایه پایین تر برده شده.

البته iOS 13، هم اکنون تنها بصورت نسخه بِگان یا Beta در دسترس، می باشد و به دلیل اینکه نسخه بِگان یا Beta به دلیل احتمال داشتن مشکلات امنیتی یا نرم افزاری، برای نصب در آیفون یا آیپد شما چندان مناسب نمی باشد، پس بهتر است تا پاییز سال 2019 منتظر بمانید، زیرا در این فصل اپل نسخه رسمی و همگانی iOS 13 را منتشر خواهد کرد.

جگونه می توانیم در آیفون یا آیپد iOS 13، پخش آهنگ یا آلبوم دلخواه خود را روی تکرار بگذاریم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. برنامه Music را باز کنید و آهنگ یا آلبوم دلخواه خود را پخش کنید.
  2. سپس در پایین اِسپَر (screen – صفحه نمایش)، now playing strip را بتپید. در آیپد، گزینه now playing strip را در پایین سمت راست خواهید دید.
  3. در پایین گوشه راست، آیکون 3 خطی را بتپید.
  4. در سمت راست عنوان UP Next، آیکون تکرار یا Repeat را بتپید.روش تکرار پخش آهنگ در آیفون iOS 13, تکرار آهنگ در آیفون, تکرار پخش آلبوم در آیفون, تکرار پخش آهنگ در آیفون,تکرار پخش آهنگ در iOS 13, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون
  5. یک بار تپیدن، آلبوم شما را تکرار خواهد نمود و دوبار تپیدن آهنگ را تکرار خواهد نمود.روش تکرار پخش آهنگ در آیفون iOS 13, تکرار آهنگ در آیفون, تکرار پخش آلبوم در آیفون, تکرار پخش آهنگ در آیفون,تکرار پخش آهنگ در iOS 13, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن