اندروید

روش فعال کردن آپدیت خودکار برنامه های اندروید

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش فعال کردن آپدیت خودکار برنامه های اندروید

روش فعال کردن آپدیت خودکار برنامه های اندروید

هرچند بروزرسانی  و آپدیت دستی اپلیکیشن ها در Play Store گوگل امکان پذیر می باشد ولی ممکن است در بسیاری از مواقع انجام این بروزرسانی را فراموش کنید. با توجه به این نکته بجای آن، شما می توانید بروزرسانی و آپدیت اپلیکیشن های گوشی اندروید خود را در حالت خودکار قرار دهید، آن هم زمانی که به اینترنت WiFi دسترسی دارید، چرا که بروزرسانی خود کار برنامه ها با اینترنت Data گوشی، می تواند حجم بسته اینترنتی گوشی شما را بسرعت تمام نماید. انجام این کار بسیار ساده می باشد، پس با ما همراه باشید تا در این نوشتار، روش آپدیت و بروزرسانی خودکار اپلیکیشن های اندروید را به شما آموزش دهیم.

چگونه اپلیکیشن های اندروید خود را از طریق Paly Store گوگل خودکارانه آپدیت و بروز رسانی نمائیم؟

برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در بخش Home screen یا کشوی برنامه، اپلیکیشن Play Store را پیدا کرده و آن را باز کنید.
 2. سپس آیکون منوی 3 خطی بالای اپلیکیشن play Store را بتپید تا پنجره منو های برنامه باز شود.
  چگونه اپلیکیشن های اندروید خود را از طریق Paly Store گوگل خودکارانه آپدیت و بروز رسانی نمائیم؟,روشتک,raveshtech چگونه اپلیکیشن های اندروید خود را از طریق Paly Store گوگل خودکارانه آپدیت و بروز رسانی نمائیم؟,روشتک,raveshtech
 3. پنجره منو ها را با سُراندن انگشت رو به پایین اسکرول کنید و بخش Settings یا تنظیمات برنامه را که با آیکون چرخ دنده نمایش داده شده، بتپید.
 4. سپس Auto-update apps یا بروزرسانی خودکار برنامه ها را بتپید.
 5. پس از آن با 3 گزینه روبرو خواهید شد:
 • Do no auto-update apps یا برنامه ها بروزرسانی خودکار نشوند.
 • Auto-update at any time یا همیشه برنامه ها بصورت خودکار به روزرسانی شوند.
 • auto-update apps over Wi-Fi only یا برنامه ها تنها از طریق Wi-Fi بروزرسانی خودکار شوند.
  Do no auto-update apps یا برنامه ها بروز رسانی خودکار نشوند, Auto-update at any time یا همیشه برنامه ها بصورت خودکار به روزرسانی شوند, auto-update apps over Wi-Fi only یا برنامه ها تنها از طریق بروزرسانی خودکار آپدیت شوند,روشتک,raveshtech Do no auto-update apps یا برنامه ها بروز رسانی خودکار نشوند, Auto-update at any time یا همیشه برنامه ها بصورت خودکار به روزرسانی شوند, auto-update apps over Wi-Fi only یا برنامه ها تنها از طریق بروزرسانی خودکار آپدیت شوند,روشتک,raveshtech

اگر می خواهید برنامه های اندروید شما تنها با اینترنت Wi-Fi بروزرسانی شوند گزینه سوم را انتخاب کنید ولی اگر می خواهید بروزرسانی خودکار روی اینترنت موبایل شما هم فعال باشد، گزینه دوم را برگزینید.

نوشتار پیوسته: علت کند شدن گوشی اندروید سامسونگ و شیائومی

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا