Airpodshow toiOSiPadOSآیپدآیفون

تنظیم سرعت و مدت فشار حسگرهای ایرپاد پرو در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

تنظیم سرعت و مدت فشار حسگرهای ایرپاد پرو در آیفون و آیپد

تنظیم سرعت و مدت فشار حسگرهای ایرپاد پرو در آیفون و آیپد

ایرپاد پرو دارای ویژگی های بسیار خوبی همانند noise cancellation یا کنسل کردن نویز، شفافیت صدا، طراحی in-ear یا در-گوش تازه و حسگرهای نیرو یا Force Sensors، است که این آخری امکان دسترسی به کنترل های تازه ای را برای شما فراهم می کند. در این آموزش می خواهیم چگونگی تنظیم کردن سرعت و مدت فشار Force Sensors ایرپاد پرو را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

در نسل 1 و 2 ایرپاد ها ، کاربران برای کنترل ایرپاد خود از روش دوبار-تپ بهره می بردند، اما این روش در Arpods Pro برداشته شده و به جای آن از Force Sensors یا حسگرهای نیرویی که در ساقه ایرپاد پرو کار گذاشته شده استفاده می شود. شما می توانید با فشار بلند ساقه یا میله ایرپاد خود میان حالت noise cancellation و Transparency سوئیچ نمائید. در حالی که برای کنترل پخش صدا می توانید از تک-تپ، دو-تپ و سه-تپ (عمل ضربه زدن با انگشت روی ایرپاد) استفاده نمائید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

چگونه می توانیم سرعت و مدت فشار Force Sensors یا حسگرهای نیروی ایرپاد پرو را تغییر دهیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را طراحی نمائید:

  1. در آیفون خود به بخش Settings رفته و از آنجا به بخش Accessibility بروید.
  2. سپس به پایین بخش Accessibility رفته و Airpods را بتپید
  3. در زیر بخش PRESS SPEED، سه گزینه Default و ، Slow یا آهسته و Slowest یا آهسته تر را می بینید که می توانید یکی از آنها را به دلخواه برگزینید.
  4. در زیر بخش PRESS AND HOLD DURATION، سه گزینه Default و، short یا کوتاه و shorter یا کوتاه تر را در اختیار دارید که می توانید یکی از آنها را به دلخواه برگزینید.
  5. در این بخش شما همچنین این امکان را دارید تا با روشن کردن گوکه (toggle – سوئیچ) گزینه Noise Cancellation with One AirPod، ویژگی کنسل کردن نویز را تنها برای یکی از ایرپاد ها فعال کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا