ترفند های آیفون

روش ساخت آیکون های خالی و نامرئی در آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش ساخت آیکون های خالی و نامرئی در آیفون

روش ساخت آیکون های خالی و نامرئی در آیفون

اگر می خواهید Wallpaper زیبای آفون خود را نمایش دهید و یا اینکه چیدمان Home screen آیفون شما از آیفون های دیگر متفاوت باشد، یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار افزودن آیکون های خالی به Home screen یا برگه نخست آیفونتان می باشد.

نادیدنی کردن آیکون ها به شما این امکان را می دهد تا با ساخت فضاهای خالی در Home screen گوشی، امکان بهتر دیده شدن Wallpaper گوشی شما فراهم شود و افزون بر این می توانید چیدمان آیکون های خود را مطابق خواسته خود تغییر دهید.

چگونه در آیفون آیکون های خالی بسازیم؟

  1. در برگه نخست یا Home screen، روی آیکون دلخواه خود تپیده و آن را نگاه دارید تا وارد حالتی که می توانید در آن اپلیکیشن های را جابجا و یا حذف کنید شوید. برگه را به سمت چپ swip کنید تا به سمت راست Home screen گوشی خود برسید که این بخش خالی از آیکون می باشد. از این بخش یک اسکرین شات بگیرید.
  2. در آیفون خود بکمک مرورگر Safari به این آدرس https://iempty.tooliphone.net بروید.
  3. گزینه Create BLANK icons را انتخاب کنید.
  4. روی Add بتپید و سپی اسکرین شاتی که در گام نخست از صفحه گوشی خود گرفته بودید را Upload کنید.
  5. پس از آپلود اسکرین شات. کمی رو به پایین اسکرول کنید تا بخش Customization را پیدا کنید. در این بخش شبکه ای از آیکون ها خالی را خواهید دید که wallpaper شما پس زمینه آنها می باشد. برای هر آیکونی که می خواهید جایش در Home screen شما خالی باشد، می باید یکی از آیکون های خالی را انتخاب کرده و آن را بعنوان Bookmark به Home screen گوشی خود بیافزائید. برای نمونه روی آیکون 1×1 تپیده و سپس دکمه Share icon را در پائین صفحه نمایش خود بتپید و Add to Home Screen را برگزینید.آیکون خالی به Home screen شما افزوده خواهد شد.
  6. برای نادیدنی کردن هر یک از آیکون های دلخواه خود، گام های بالا را دوباره دنبال کنید.در برگه نخست یا Home screen، روی آیکون دلخواه خود تپیده و آن را نگاه دارید تا وارد حالتی که می توانید در آن اپلیکیشن های را جابجا و یا حذف کنید شوید. برگه را به سمت چپ swip کنید تا به سمت راست Home screen گوشی خود برسید که این بخش خالی از آیکون می باشد. از این بخش یک اسکرین شات بگیرید, در آیفون خود بکمک مرورگر Safari به اینhttps://iempty.tooliphone.net آدرس بروید, گزینه Create BLANK icons را انتخاب کنید, روی Add بتپید و سپی اسکرین شاتی که در گام نخست از صفحه گوشی خود گرفته بودید را Upload کنید, پس از آپلود اسکرین شات. بخش Customization را پیدا کنید,raveshtechروشتک
  7. پس از آن هر گاه که خواستید می توانید آیکون اپلیکیشن ها را بازچینی کنید.در برگه نخست یا Home screen، روی آیکون دلخواه خود تپیده و آن را نگاه دارید تا وارد حالتی که می توانید در آن اپلیکیشن های را جابجا و یا حذف کنید شوید. برگه را به سمت چپ swip کنید تا به سمت راست Home screen گوشی خود برسید که این بخش خالی از آیکون می باشد. از این بخش یک اسکرین شات بگیرید, در آیفون خود بکمک مرورگر Safari به اینhttps://iempty.tooliphone.net آدرس بروید, گزینه Create BLANK icons را انتخاب کنید, روی Add بتپید و سپی اسکرین شاتی که در گام نخست از صفحه گوشی خود گرفته بودید را Upload کنید, پس از آپلود اسکرین شات. بخش Customization را پیدا کنید,raveshtechروشتک

منبع: .idownloadblog.com

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا