Samsung Galaxy Manual

گوشی a53 چگونه خاموش میشود + ویدیویی [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 9 میانگین: 3.8]

گوشی سامسونگ A53 یکی از بهترین گوشی‌های میانرده سامسونگ پس از گوشی A73 می‌باشد که بی گمان خریداران بسیاری دارد. پس از خرید گوشی بیگمان کاربران باید ترفندهای استفاده از گوشی A53 را فرا بگیرند. شاید در مواقعی که گوشی شما داغ کند و یا کند شود، خاموش کردن و یا راه اندازی دوباره‌اش بهترین کار ممکن باشد. اما گوشی a53 چگونه خاموش میشود؟ در این آموزش می‌خواهیم روش خاموش کردن گوشی A53 را بهمراه روش ری استارت گوشی a53 به شما نشان دهیم پس با روشتک همراه باشید.

آموزش ویدیویی ری استارت و خاموش کردن گوشی A53

پیشنهاد فروشگاه کاشمس:

گوشی a53 چگونه خاموش میشود

برای خاموش نمودن و یا ری استارت گوشی A53 گام‌های زیر را دنبال کنید.

  • برای خاموش کردن نخست می‌باید کلید Volume Down یا کاهش صدا و کلید Power یا کناری/خاموش را بصورت همزمان برای چند ثانیه نگه داریم تا بخش Power در گوشی نمایان شود.

نگه داشتن دکمه پاور و کاهش صدا برای ری استارت و خاموش کردن گوشی A53 + ویدیویی (2023)

  • اکنون می توانید با تَپ کردن دکمه Power Off  یا خاموش کردن، گوشی A53 خود را خاموش نمائید.

ری استارت و خاموش کردن گوشی A53 + ویدیویی (2023)

 

خاموش کردن از بخش Quick Panel

دومین روش برای خاموش کردن گوشی A53 استفاده از تنظیمات سریع یا quick panel است. برای دسترسی به پنجره Power از بخش تنظیمات سریع، گام‌های زیر را دنبال کنید:

  • برای دسترسی به بخش Power، لبه بالای نمایشگر را دوبار پایین بکشید. سپس منوی Power را تپ کنید.

خاموش کردن و یا ریستارت کردن با Quick Panel

  • با نمایش پنجره پاور بسته به نیاز خود دکمه Power  یا خاموش کردن را برای خاموش شدن گوشی A53 و دکمه Restart یا شروع مجدد را برای ری استارت گوشی A53 بزنید.

سفارشی سازی دکمه Side بعنوان دکمه Power

در روش سوم، می باید کارکرد دکمه Side یا کناری را به دکمه Power تغییر دهیم تا به جای کلیدهای ترکیبی تنها از یک کلید استفاده کنیم:

  • با یکی از دو روشی که پیشتر گفتیم یعنی با کلید ترکیبی یا بخش Quick Settings، نامگوی Power را باز کنید.
  • سپس در پایین نمایشگر گوشی A53 دکمه Side Key Settings یا تنظیمات دکمه کناری را بزنید. البته شما به جای این کار هم می‌توانید  به مسیر Settings یا تنظیمات، سپس Advanced Features یا ویژگی‌های پیشرفته و پس از آن Side Key بروید.

سفارشی سازی دکمه Side بعنوان دکمه Power

  • در زیر نامْگان/عنوان press and hold یا فشار دادن و نگه داشتن، Power off menu را برگزینید تا جایگزین، کار فراخوانی دستیار سامسونگ (Bixby) در  دکمه Side یا کنار (همان خاموش/روشن) شود.

تغییر نقش دکمه کناری به دکمه خاموش/روشن

  • با این کار اکنون می توانید به سادگی و با فشار دادن و نگه داشتن دکمه Side/power پنجره منوی Power را فراخوانی کنید و گوشی A73 خود را خاموش یا ریستار کنید.

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا