نمایش درصد شارژ باتری آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس

نمایش درصد شارژ باتری آیفون 11 و آیفون 11 پرو

نمایش درصد شارژ باتری آیفون 11 و آیفون 11 پرو

ویژگی های تازه آیفون 11 و آیفون 11 پرو، عمر باتری آنها را بهبود داده است و با داشتن باتری بزرگتر و گنجایش بیشتر و بهینه سازی های انجام شده، دوامی بیش از پیش یافته اند. اما جدای از این موضوع، اینکه شما بدانید چه مقدار از شارژ باتری شما باقی مانده، بسیار کارامد می باشد. بیائید تا در این آموزش یاد بگیریم که چگونه می توان شارژ باتری را در آیفون 11 پرو مکس بصورت درصدی نمایش داد. همچنین می باید بدانیم که این ویژگی در آیفون های notch دار همانند سری 11، برای حفظ فضای روی نوار بالایی نمایشگر، غیرفعال شده است. در این آموزش روش های نمایش درصد شارژ باتری در آیفون را به شما نشان می دهیم، پس با ما همراه باشید.

 

4 روش  نمایش درصد شارژ باتری در iPhone 11 Pro Max، iPhone 11Pro و iPhone 11

 

  1. نمایش درصدی شارژ باتری در بخش Control Center آیفون

بخش Control Center سیستم عامل iOS به شما این امکان را می دهد تا به آسانی به تنظیمات نمایشگر، صدا و اتصالات بیسیم دستگاه خود دسترسی داشته باشید. این بخش همچنین شارژ باتری گوشی آیفون شما را بصورت درصدی نیز نمایش می دهد. برای رفتن به بخش Control Center، می توانید در بالا، گوشه راست نمایشگر را پایین بکشید. پس از آن می توانید درصد شارژ را در کنار آیکون باتری آیفون خود ببینید.

نمایش درصدی شارژ باتری در بخش Control Center آیفون
نمایش درصدی شارژ باتری در بخش Control Center آیفون
  1. استفاده از Siri برای نمایش درصدی شارژ باتری آیفون

شما می توانید با دستور Hey Siri، این دستیار هوشمند را فراخوانده و از او بپرسید که چند درصد شارژ باتری دارید. برای نمونه بگویید: ” what’s my battery percentage

استفاده از Siri برای نمایش درصدی شارژ باتری آیفون
استفاده از Siri برای نمایش درصدی شارژ باتری آیفون
  1. شارژ کردن آیفون برای دیدن درصد شارژ باتری

هنگامی که آیفون شما در حالت شارژ باتری می باشد، درصد شارژ باتری گوشی شما در Lock Screen یا همان قفل صفحه گوشی شما نمایش داده می شود.البته این بهترین گزینه برای دیدن درصد شارژ نیست ولی می توانید دریابید که چه مقدار دیگر نیاز است تا گوشی شما در حالت شارژ باشد.

شارژ کردن آیفون برای دیدن درصد شارژ باتری
شارژ کردن آیفون برای دیدن درصد شارژ باتری
  1. استفاده از ابزارک یا ویجیت Batteries برای نمایش درصدی شارژ باتری آیفون

شاید یکی از بهترین روش های نمایش درصدی شارژ باتری استفاده از ابزارک یا ویجیت Batteries باشد. شما می توانید با افزودن Batteries به Today View و یا پین کردن آن، در هر زمانی درصد شارژ باتری آیفون خود را ببینید. استفاده از ابزارک باتری ها می تواند یکی از راه ها مناسب برای بهبود عمر باتری گوشی آیفون شما باشد، بویژه در زمان هایی که به اینترنت داده گوشی وصل هستید و یا زمانی که GPS دستگاه خود را روشن کرده اید.

استفاده از ابزارک یا ویجیت Batteries برای نمایش درصد شارژ باتری آیفون
استفاده از ابزارک یا ویجیت Batteries برای نمایش درصد شارژ باتری آیفون

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا