ترفند های آیفون

روش خالی کردن فضای RAM آیفون X

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش خالی کردن فضای RAM آیفون X

روش خالی کردن فضای RAM آیفون X

RAM آیفون X دارای 3GB فضا می باشد. طراحی آیفون X بگونه ای است تا بتواند با بیشترین توان ممکن کار کند، خواه با آن بازی های سنگینی انجام دهید، فیلم دلخواه خود را ببینید و یا اینکه ساعت ها در وب به جستجو بپردازید در هر صورت آیفون X بالاترین توانایی خود را به نمایش می گذارد، اما اگر چندین کار را در کنار یکدیگر انجام دهید، می باید هر از گاهی فضای رم آیفون را خالی کنید تا کارکرد آن همچنان روان و یکدست باقی بماند.

پاک کردن فضای Ram در آیپدها و آیفون های دیگر بدلیل داشتن دکمه Home کار آسانیست. اما در آیفون X که چنین دکمه نمادینی ندارد، چه می باید کرد؟ در اینجا فناوری AssistiveTouch یا فناوری کمک لمسی آیفون فریاد رس شما خواهد بود، هرچند که استفاده از آن کار چندان آسانی نیست اما کار بازنشانی RAM آیفون X شما را بخوبی انجام خواهد داد.

چگونه فضای رم (RAM) آیفون X را پاکسازی و خالی کنیم؟

گام #1. بخش Settings آیفون را باز کنید و سپس به مسیر ←Accessibility ← General بروید.گام #1. به بخش Settings آیفون را باز کنید و سپس به مسیر ← General ← Accessibility بروید,روشتک,raveshtech

گام #2. روی سوئیچ AssistiveTouch بتپید تا روشن و فعال شود. سبز شدن سوئیچ نشانه فعال شدن آن است.گام #1. به بخش Settings آیفون را باز کنید و سپس به مسیر ← General ← Accessibility بروید,روشتک,raveshtech

گام #3. نَک (حال) دوباره به بخش Settings بازگشته و General را انتخاب کنید. به پائین بخش General رفته و گزینه Shut Down را بتپید.گام #3. نَک (حال) دوباره به بخش Settings بازگشته و General را انتخاب کنید. به پائین بخش General رفته و گزینه Shut Down را بتپید,روشتک,raveshtech

گام #4. سپس آیکون AssistiveTouch را همانند تصویر زیر بتپید. پس از آن روی آیکون دکمه “Home” تپیده و کمی آن را نگه دارید تا نمایشگر شما تیره شده و یک فلش سفید بزند.گام #4. سپس آیکون AssistiveTouch را همانند تصویر زیر بتپید. پس از آن روی آیکون دکمه "Home" تپیده و کمی آن را نگه دارید تا نمایشگر شما تیره شده و یک فلش سفید بزند,روشتک,raveshtechبا این کار فضار RAM آیفون شما پاکسازی و خالی می شود و خواهید دید که کارکرد گوشی شما نیز روان تر خواهد شد و دیگر دچار lag یا هنگی نخواهد گردید. هرگاه آیفون شما دچار کندی و یا lag شد، این کار را انجام دهید تا کارکرد گوشی شما به حالت عادی بازگردد.

هشدار
  • اینکار پردازش های های پس زمینه RAM، پردازش های سیستم، و اپلیکیشن ها را پاک می کند.افزون بر این پرونده های موقتی انباره های موقتی نیز، پاک خواهند شد، با این حال این کار هیچ برنامه و اپلیکیشنی را از گوشی شما حذف نخواهد کرد.
  • شما می توانید از گام های زیر برای پاکسازی و خالی نمودن فضای RAM آیفون هایی که iOS 11 به بالا دارند بهره مند شوید.

منبع:igeeksblog.com

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا