how toSnapchatاندرویدترفند های آیفون

افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت

افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت

با استفاده از ویژگی صوتی اسنپ چت ، می توانید موسیقی دلخواه خود را انتخاب کنید یا حتی صدای خود را برای گذاشتن در برنامه پر کنند. در این آموزش می خواهیم روش افزودن صدا و آهنگ را به پیام ها و استوری های اسنپ چت به شما نشان دهیم.

چگونه در Snapchat آهنگ دلخواه خود را به استوری یا پیام بیافزائیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

 1. در گوشی آیفون یا اندروید خود برنامه اسنپ چت را باز کنید و سپس با تپیدن (با انگشت لمس کردن) یا نگه داشتن دکمه شاتر پایین برنامه عکس یا ویدئوی دلخواه خود را ثبت کنید.
  افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت
  افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت
 2. اکنون در سمت راست نمایشگر آیکون موزیک یا ملودی را بتپید.
  آیکون موزیک یا ملودی اسنپ چت
  آیکون موزیک یا ملودی اسنپ چت | افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت
 3. با این کار یک منو با چند ستون نمایش داده می شود که نخستین آن لیست Featured می باشد که می توانید آهنگ های پرطرفدار را در آن انتخاب کنید.
  لیست Featured اسنپ چت
  لیست Featured اسنپ چت
 4. دومین ستون Mood می باشد که همانند ستون پیشین است و خواسته های متفاوتی را بازتاب می دهد. ستون سومی به نام My sound نیز هست که به زودی به آن می پردازیم.
  لیست Mood اسنپ چت
  لیست Mood اسنپ چت | افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت
 5. برای شنیدن صدای آهنگ یا صدا می توانید می توانید دکمه Play یا پخش را بتپید و سپس با تپیدن آهنگ آن را به ااسنپ خود بیافزائید. در پایین نمایشگر شما می توانید بخش دلخواه آهنگ خود را با چپ و راست کشیدن کادر انتخاب کنید. مِهتوم (maximum – حداکثر) طولی که می توانید عکس ها را در اسنپ خود بگذارید 10 ثانیه می باشد اما برای ویدئو این زمان اندازه طول خود ویدئو می باشد.
  انتخاب آهنگ برای استوری Snapchat
  انتخاب آهنگ برای استوری Snapchat
 6. متاسفانه گالری آهنگ snapchat محدود به شرکای کاری این برنامه می باشد و در زمان نوشتن این نوشتار، امکان جستجو برای آن تعریف نشده است.در این نقطه شما می توانید عناصر افزوده را به اسنپ خود اضافه کنید و پس از آن دکمه Send را در گوشه پایین-راست برنامه بتپید تا استوری را دوستانتان ببینند.
  ارسال استوری اسنپ چت
  ارسال استوری اسنپ چت

افزودن صدا خود به استوری اسنپچت

 1. اما آخرین ستون که My Sounds می باشد، به شما این امکان را می دهد تا کلیپ صوتی خود را بسازید. برای ساخت کلیپ می باید آیکون + را بتپید.
  افزودن صدا خود به استوری اسنپچت
  افزودن صدا خود به استوری اسنپچت
 2. اکنون می توانید با استفاده از آیکون میکروفون ریکورد صدا را آغاز کرده و یا آن را متوقف کنید. بعنوان روش جایگزین می توانید دکمه میکروفون را نگه داشته و آن را پس از ضبط صدا رها کنید. مِهتوم (maximum – حداکثر) زمان ریکورد صدا 60 ثانیه می باشد.
  افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت
  افزودن آهنگ به استوری های اسنپ چت
 3. توجه داشته باشید که شما امکان ضبط آهنگ را نخواهید داشت و اگر اسنپچت آهنگ در حال ضبط را شناسایی کند با یک پنجره بالا-پر، ضبط شما را به دلیل قوانین کپی رایت بلاک می کند.
  عدم امکان ضبط آهنگ برای استوری اسنپ چت
  عدم امکان ضبط آهنگ برای استوری اسنپ چت | howtogeek
 4. پس از پایان کار ، به صفحه پیش نمایش منتقل می شوید تا آخرین موارد مورد نیاز را بدان بیافزائید. برای ضبط شده خود عنوانی را برگزینید و اینکه تعیین نمایید که آیا انتشار استوری عمومی باشد یا خصوصی. همانطور که پیشتر گفتیم. هیچ راهی برای جستجوی صداها در این بخش در نظر گرفته نشده است، بنابراین این گزینه در زمان این آموزش کاربرد چندانی ندارد. با این حال تیک زدن چک باکس باعث می شود که صدای شما در آپدیت های آینده برای دیگران قابل دیدن باشد.
  در پایان از پنجره پیشنمایش می توانید در صورت نیاز باز هم کلیپ صوتی خود را با چپ و راست کشیدن لنگرها برش دهید.

  ساخت کلیپ صوتی برای اسنپ چت
  ساخت کلیپ صوتی برای اسنپ چت
 1. اکنون صدای خود را ذخیره کنید تا به بخش My Sounds افزوده شود.
  بخش My Sounds
  ذخیره صدا
 2. سپس در ستون My Sounds آن را بتپید تا صدای مورد نظر به اسنپ های شما افزوده شود.
  افزودن صدای ضبط شده به استوری اسنپ چت
  افزودن صدای ضبط شده به استوری اسنپ چت

  توجه: صداهای پر شده در زمان نوشتن این آموزش تنها روی ویدئو ها پخش می شوند و از این جهت نسبت به آهنگ ها محدودیت دارند زیرا شما می توانید آهنگ ها را روی ویدئو و یا حتی عکس های دلخواه خود اضافه کنید.

اگر اسنپ آهنگ داری را دریافت کردید می توانید با به سمت بالا کشیده آنهاجزئیات مربوط به آهنگ را همچون نام هنرمند و یا عنوان آهنگ را ببینید.

دکمه Play This Song نیز شما را به لینک هایی میبرد که می توانید در آنجا آهنگ را کامل گوش دهید.

منبع
howtogeek

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا