روش گرفتن اسکرین شات با دکمه میانبر در گوشی سامسونگ

0
5077
روش گرفتن اسکرین شات با دکمه میانبر در گوشی سامسونگ,گرفتن اسکرین شات در سامسونگ, اسکرین شات با کلید میانبر,اسکرین شات,عکس گرفتن از صفحه گوشی,اسکرین شات سامسونگ,screenshot,عکس صفحه گوشی,سامسونگ,samsung,روشتک,raveshtech,روش,آموزش
2 (40%) 1 vote[s]

روش گرفتن اسکرین شات با دکمه میانبر در گوشی سامسونگ

روش گرفتن اسکرین شات با دکمه میانبر در گوشی سامسونگ

بی گمان برای شما هم پیش آمده که نیاز به گرفتن عکس یا همان اسکرین شات از صفحه گوشی خود داشته باشید. برای نمونه پولی را با اپ گوشی خود به کارت شخصی دیگری انتقال داده اید و نیاز دارید تا از جزئیات این انتقال عکس یا سندی داشته باشید. گرفتن screenshot کار بسیار آسانی بوده و برای انجام این کار در گوشی های سامسونگ روش های گوناگونی پیش روی شما خواهد بود.

یکی از این روش ها، بکارگیری دکمه های میانبر یا shortcut برای گرفتن اسکرین شات می باشد.با ما همراه باشید تا روش گرفتن عکس از صفحه نمایش گوشی به کمک دکمه های میانبر را به شما آموزش دهیم.

لینک پیشنهادی

چگونه با دکمه های میانبر از صفحه گوشی سامسونگ خود اسکرین شات یا عکس بگیریم

برای این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. انگشتان خود را روی دکمه های Power و Home بگذارید.انگشتان خود را روی دکمه های Power و Home بگذارید.,روشتک,raveshtech
  2. دکمه های Power و Home را همزمان فشار دهید.دکمه های Power و Home را همزمان فشار دهید,روشتک,raveshtech
  3. آن را چند ثانیه نگه دارید تا صدای یک شاتر را شنیده و یا گرفتن شدن عکس از صفحه نمایش گوشی خود را ببینید.آن را چند ثانیه نگه دارید تا صدای یک شاتر را شنیده و یا گرفتن شدن عکس از صفحه نمایش گوشی خود را ببینید ,روشتک , raveshtech
  4. نکته که شاید کمی برایتان دشوار بنظر برسد این است که، می باید دکمه Power را کمی زودتر از دکمه Home فشار داده و سپس هر دو دکمه را برای چند ثانیه نگه داریم.

توضیح اینکه روش بالا در بیشتر گوشی های سامسونگ کار می کنید. در زیر به فهرستی از گوشی های سامسونگ را که از این روش پشتیبانی می کنند برای شما می آوریم.

Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6, Galaxy Note 5, Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Active, Galaxy Note 4, Galaxy Note 3, Galaxy Note 2, Galaxy Mega 6.3, Galaxy Tab 3 Pro, Galaxy S4 Mini, and Galaxy S3.

نکته این روش در مدل های Galaxy Note 8, Galaxy S8,S8 Plus , Galaxy 9 , a8 به دلیل نداشتن دکمه Home کمی متفاوت می باشد که می توانید برای دیدن آن اینجا بکلیکید.

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید