bestshow toInstagramاپلیکیشن های اندروید

بهترین برنامه های کاور هایلایت اینستاگرام

بهترین برنامه های کاور هایلایت اینستاگرام

بهترین برنامه های کاور هایلایت اینستاگرام

استوری ها (Stories) و هایلایت های (Highlight) اینستاگرام، شاید دو تا از محبوب ترین ویژگی های این شبکه اجتماعی می باشد و آنگونه که پیداست این دو ویژگی از ویژگی های ماندگار اینستاگرام خواهند بود.شاید شما هم از پیش بدانید که highlight ها، استوری هایی هستند که عمرشان بیش از 24 ساعت می باشد , در بالای پروفایل اینستاگرام شما جای دارند.

اما باید بدانید که هایلات های با پوشش و cover رندوم، چیزی بیشتر از یک استوری و داستان نیستند، بویژه برای یک بازدید کننده تازه. اینستاگرام بصورت پیش فرض، تصویر بند انگشتی نخستی استوری و داستان شما را بعنوان کاور بر می گزینید و خوشبختانه شما این امکان را داردی تا کاور و پوشش آن را ویرایش کنید. در این نوشتار بهترین برنامه های اندروید را برای ساخت سفارشی کاور هایلایت اینستاگرام به شما معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

  1. برنامه HIGHLIGHT COVER MAKER

چیزی شما را عاشق اپلیکیشن Highlight Cover Maker خواهد کرد، مجموعه گسترده از الگوها برای کاور ها و آیکون ها می باشد. در این برنامه استیکرهای کوچک زیبایی را پس زمینه های گوناگون در این برنامه خواهید یافت.از پس زمینه های آب رنگی گرفته تا پس زمینه های کلاسیک. شما هر چیزی را می توانید در آن پیدا کنید.

بهترین برنامه های کاور هایلایت اینستاگرام
بهترین برنامه های کاور هایلایت اینستاگرام

نکته خوب در مورد این برنامه این است که می توانید زمینه ها و برچسب ها را ترکیب کرده و سلیقه و حس شخصی خود را وارد آن کنید. شما همچنین می توانید متن دلخواه خود را به Covers و پوشش ها بیفزائید.

اپلیکیشن Highlight Cover Maker برای هکاور هایلایت اینستاگرام
اپلیکیشن Highlight Cover Maker برای هکاور هایلایت اینستاگرام

فرایند ویرایش در این برنامه، همانند گردش در پارک و بستان می باشد. تنها چیزی که برای این کار نیاز خواهید داشت، برگزیدن یکی از آنها و باز کردن Edit mode یا حالت ویرایش می باشد.

Highlight Cover Maker و ویررایش قالب کاور هایلایت اینستاگرام
Highlight Cover Maker و ویررایش قالب کاور هایلایت اینستاگرام

همه ابزارهای مورد نیاز خود در این برنامه را می توانید در پایین اِسپَر (screen – صفحه) پیدا کنید. برای تغییر پس زمینه، نخستین آیکون را بتپید. برای تغییر استیکر نیز می توانید آیکون ستاره را بتپید پس از پایان کار، در بالا-راست برنامه آیکون Download را که همانند یک چارگوش با پیکانی رو به پایین می باشد را بتپید.

Highlight Cover Maker
Highlight Cover Maker

با اینکه استفاده از برنامه Highlight Cover Maker آسان است، اما این برنامه نیز مانند بسیاری از برنامه ها در خود آگهی و بلیغ دارد که می تواند هر از گاهی دسترسی شما را به برنامه محدود کند. بخش از تمپلیت ها و قاب های فراهم شده در این برنامه رایگان و پخشی دیگر پرداختی و پولی می باشد

دانلود برنامه Highlight Cover Maker اندروید

  1. برنامه STORYLIGHT

برنامه STORYLIGHT اینستاگرام
برنامه STORYLIGHT اینستاگرام

اگر برنامه  StoryLight را باز کنید نخستین چیزی که توجه شما را به خود می گیرد، رنگهای روشن و ساماندهی مرتب قالب های آن است. تمام قالب ها مطابق با موضوع اصلی آنها بوده که به خوبی از یکدیگر تفکیک شده اند. شما همه چیز را از مضامین گچ-پِید تیره گرفته تا تم هایی دوست داشتنی را در آن پیدا خواهید کرد.

برنامه STORYLIGHT اینستاگرام برای کاور هایلایت
برنامه STORYLIGHT اینستاگرام برای کاور هایلایت

پس یکی از آنها را که مناسب استوری اینستاگرام شما می باشد، برگزینید و آن را ویرایش کنید. این برنامه هم همانند برنامه پیشین دارای قالب های رایگان و هم پرداختی و پولی می باشد، تنها تفاوت Storylight این است که به جای قالبها و تمپلیت های تکی، یک بسته کامل به صورت پرداختی مشخص شده است. و اگر از بپرسید، این تفاوت باعث می شود که مرور برنامه برای شما کاملاً ساده شود.

انتخاب الگوی مناسب در برنامه Storylight
انتخاب border مناسب در برنامه Storylight

برای دانلود یک کاور، آن را بتپید تا انتخاب شود. شما همچنین می توانید رنگ و پس زمینه و همچنین برچسب یا استیکر را مطابق خواست خود تغییر دهید. برای استفاده از ابزار های می توانید از نوار پایین برنامه استفاده کنید و پس از پایان کار تغییرات را ذخیره کنید.

شما همچنین می توانید برای اینستاگرام خود یک کاور هایلایت سفارشی بسازید. برای این کار آیکون + را در پایین برنامه بتپید.سپس از میان مجموعه گسترده استیکر ها، پس زمینه ها و قاب ها چیزی را که دوست دارید برگزینید. پس از پایان کار تغییرات اعمال شده را ذخیره کنید.

ساخت کاور هایلایت سفارشی اینستاگرام در Storylight
ساخت کاور هایلایت سفارشی اینستاگرام در Storylight

دانلود برنامه Storylight اندروید

  1. برنامه STORY HIGHLIGHT ICONS – COVER MAKER APP

سومین برنامه در لیست ما برای ساخت کاورهای سفارشی هایلایت اینستاگرام، برنامه Story Highlight Icons – Cover Maker می باشد که با دو برنامه پیشین تفاوت هایی دارد. این برنامه دارای قالب های از پیش آماده، نمی باشد، اما بجای آن، این امکان را به شما می دهد تا از پایه برای خود کاورهای هایلایت سفارشی اینستاگرام را بسازید. این برنامه دارای شماری استیکر، شماری پس زمینه گیرا و مرزهای خط کشی شده زیبا می باشد.

برنامه STORY HIGHLIGHT ICONS - COVER MAKER APP
برنامه STORY HIGHLIGHT ICONS – COVER MAKER APP

شاید شناخت و کار با ریتِندِر (interface- رابط کاربری) این برنامه کمی دشوار باشد. اما مطمئن باشید که با چند بار تلاش، کار با ن را یاد می گیرید. استیکرها و پس زمینه های این برنامه محدود می باشند ولی همه آنها هم رایگان هستند.

دانلود برنامه Story Highlight Icons – Cover Maker App

  1. برنامه STORY HIGHLIGHT COVER MAKER

برنامه Story Highlight Cover Maker در واقع یک برنامه پایه است که دارای شمار محدودی قالب و تمپلیت می باشد. اما این محدودیت نباید جلوی آزمودن این برنامه را بگیرد زیرا تمپلیت های محدود این برنامه بسیار زیبا و گیرا و رنگین می باشد. شما 4 دسته بندی متفاوت Basic، Watercolor، Drawing و Text را در اختیار خواهید داشت که می توانید یکی از آنها را برگزینید.

برنامه STORY HIGHLIGHT COVER MAKER برای کاور هایلاست اینستاگرام
برنامه STORY HIGHLIGHT COVER MAKER برای کاور هایلاست اینستاگرام

دسته بندی Text این برنامه بسیار زیبا می باشد. یکی دیگر از محدودیت های Story Highlight Cover Maker این است که به شما این امکان را نمی دهد تا فالب های از پیش ساخته شده آن را ویرایش کنید ولی به شما این امکان را می دهد تا استیکر ها و پس زمینه های آن را در هم ترکیب کنید.

Story Highlight Cover Maker
Story Highlight Cover Maker

دانلود برنامه  Story Highlight Cover Maker

  1. برنامه GOOGLE IMAGE SEARCH

این برنامه آیکون ها، قالب ها و تصاویر بسیاری را در اختیار شما می گذارد.اما آیا می خواهید آیکون ها و قالب ها را در گوگل جستجو کنید؟ تنها چیزی که نیاز دارید جستجوی یک آیکون ویژه می باشد. برای نمونه اگر می خواهید کاور هایلایت شما مربوط به خوراک و food باشد، عبارت food icons را در نوار جستجو وارد کنید.

برنامه GOOGLE IMAGE SEARCH
برنامه GOOGLE IMAGE SEARCH

دانلود برنامه Visit Feekpik

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا