گرفتن اسکرین شات با دکمه در s8 و s9 سامسونگ

0
4604
گرفتن اسکرین شات با دکمه در s8 و s9 سامسونگ, اسکرین شات s8, اسکرین شات s9, اسکرین شات note8, اسکرین شات a8 2018, screenshot s9,screenshot s8,screenshot note8,screenshot a8 2018, اسکرین شات سامسونگ,اسکرین شات با دکمه میانبر,سامسونگ,گوشی سامسونگ,روش,آموزش,روشتک,raveshtech
5 (100%) 1 vote[s]

گرفتن اسکرین شات با دکمه در s8 و s9 سامسونگ

گرفتن اسکرین شات با دکمه در s8 و s9 سامسونگ

بی گمان برای شما هم پیش آمده که نیاز به گرفتن عکس یا همان اسکرین شات از صفحه گوشی خود داشته باشید. برای نمونه پولی را با اپ گوشی خود به کارت شخصی دیگری انتقال داده اید و نیاز دارید تا از جزئیات این انتقال عکس یا سندی داشته باشید. گرفتن screenshot کار بسیار آسانی بوده و برای انجام این کار در گوشی های سامسونگ روش های گوناگونی پیش روی شما خواهد بود. یکی از این روش ها، بکارگیری دکمه های میانبر یا shortcut برای گرفتن اسکرین شات می باشد.

حذف دکمه فیزیکی Home از گوشی های s8، s8+، s9، s9+، note8 و a8 2018 سامسونگ

در گوشی های s8، s8+، s9، s9+، note8 و a8 2018، دیگر دکمه آشنای Home را نمی بینید چرا که سامسونگ بسیاری از ویژگی های این دکمه را به نرم افزار های درونی خود گوشی منتقل کرده و از اینرو دیگر نیازی به کار گذاردن چنین دکمه ای در گوشی های خود ندیده است و برای همین روش گرفتن اسکرین شات با دکمه میانبر یا short key، به دلیل نبودن دکمه Home در این گوشی ها کمی متفاوت از پیش شده است و شاید شما هم از خود بپرسید که چگونه می توان بدون دکمه Home از صفحه گوشی خودتان اسکرین شات بگیرید؟

لینک پیشنهادی

شاید شما تازه کار بوده و تاکنون با گوشی سامسونگ، کار نکرده باشید، با ما همراه باشید تا روش گرفتن عکس از صفحه نمایش گوشی به کمک دکمه های میانبر را به شما آموزش دهیم.

روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های s8 و s9 سامسونگ

برای گرفتن اسکرین شات گام های زیر را دنبال کنید:

  1. انگشتان خود را روی دکمه های Power و Volume Down بگذارید.
  2. دکمه های Power و Volume Down را همزمان فشار داده و نگه دارید.
  3. سپس با شنیدن صدای اسکرین شات و یا دیدن یک کادر در نمایشگر گوشی، درخواهید یافت که اسکرین شات شما گرفته شده است.انگشتان خود را روی دکمه های Power و Volume Down بگذارید,دکمه های Power و Volume Down را همزمان فشار داده و نگه دارید,روشتک,raveshtech
  4. برای دیدن اسکرین شات ها می توانید به بخش گالری و یا My Files گوشی سامسونگ خود بروید.

منبع: samsung.com

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید