how toبازیبرجسته ترین مطالب

روش دانلود و نصب بازی فورتنایت پس از مسدود شدن آن در فروشگاه گوگل

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

روش دانلود و نصب بازی فورتنایت پس از مسدود شدن آن در فروشگاه گوگل

روش دانلود و نصب بازی فورتنایت

بازی فورتنایت (Fortnite) به دلیل نقض دستورالعمل های Google از فروشگاه Play مسدود شده است ، اما هنوز هم می توانید بازی را یکراست از Epic Games بارگیری کرده و روی گوشی یا تبلت اندروید خود نصب کنید. دانلود این برنامه هنوز ساده است و دارندگان دستگاه Samsung Galaxy کار آسانی را نسبت به دیگران در پیش دارند. در این آموزش آن چیزی را که برای نصب بازی فوررتنایت روی گوشی خود بدان نیاز دارید به شما نشان خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

چگونه بازی فورتنایت را روی گوشی سامسونگ نصب کنیم؟

نصب برنامه Epic Game یکی از آسان ترین راه های دانلود روی گوشی های سامسونگ گلکسی می باشد که از در گلکسی S7 و مدل های تازه تر پشتیبانی می شود. شما می توانید این برنامه را از فروشگاه گلکسی یا Galaxy Store دانلود کنید. شاید بسیاری از کاربران گوشی های سامسونگ گلکسی فروشگاه اختصاصی سامسونگ را فراموش کرده باشند، برای همین در این آموزش روش ورود به فروشگاه کلکسی سامسونگ را نیز به شما نشان خواهیم داد تا به سادگی بازی Fortnite را روی گوشی خود نصب کنید. برای نصب بازی گام های زی را دنبال کنید:

 1. در گوشی سامسونگ گلکسی خود وارد کشوی برنامه ها شوید.
 2. سپس پوشه Samsung Apps را بتپید.
 3. پس از آن برنامه Galaxy Store یا Galaxy Apps را باز کنید.
  Galaxy Store یا Galaxy Apps روش دانلود و نصب بازی فورتنایت پس از مسدود شدن آن در فروشگاه گوگل
 4. شما می باید بنر بازی فورتنایت را در زیر تب یا زبانه Games در پایین نمایشگر ببینید. اگر چنین چیزی را ندیدید، Epic Games را در نوار جستجو تایپ کنید و آن را جستجو نمائید.
 5. پس از آن Epic Games را دانلود کنید.
  Epic Games Epic Games

پس از دانلود فایل نصب Epic Games، این برنامه خود به خود نصب خواهد شد. پس از نصب برنامه وارد اکانت Epic Games خود شوید تا بتوانید بازی Fortnite را دانلود یا به روزرسانی کنید.

نصب بازی Fortnite در دیگر گوشی های اندروید

برای نصب بازی بازی فورتنایت در دیگر گوشی های سامسونگ، شما می باید، برنامه Epic Games را یکراست از سایت Epic دانلود کنید. اما از آنجایی که در حال نصب برنامه از جایی به غیر از Play Store گوگل هستید، می باید به بخش تنظیمات گوشی خود رفته و اجازه دهید تا گوشی شما بتواند برنامه ای را که از منبع ناشناس گرفته اید نصب نماید.

 1. در گوشی اندروید خود به مسیر نصب Fortnite landing pag بروید.
 2. دکمه Get it on the Epic Games app بتپید تا برنامه دانلود و نصب کنید.
 3. پس از نصب وارد برنامه خواهید شد و می توانید بازی Fortnite را نصب کنید.

 

منبع
androidcentral

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا