اندرویدگوگل

نصب برنامه Google Weather در اندروید

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 11 میانگین: 3.7]

نصب برنامه Google Weather در اندروید

نصب برنامه Google Weather در اندروید

Google Weather یا اپلیکیشن آب و هوای گوگل، بی گمان بهترین اپلیکیشن نمایش وضعیت آب و هوا می باشد و طراحی بسیار تز و تمیز و زیبایی دارد. افزون بر این این اپلیکیشن آفراهای (info – اطلاعات) مهمی همانند وزش باد، توفان، زمان طلوع و غروب خورشید را نشان داده و برنامه ای رایگان می باشد. اما چگونه می توانیم این برنامه را در گوشی خود داشته باشیم، چرا که این برنامه در Google Store یا فروشگاه گوگل، پیدا نمی شود!!

رسیدن به اپلییکیشن Google Weather در گوشی هوشمندتان به اندازه دانلود کردن آن از فروشگاه گوگل، آسان و ساده می باشد. اما این فرایند، انجامش بطور کلی با دانلود برنامه از Play Store و نصب آن، متفاوت می باشد. در این آموزش می خواهیم روش نصب برنامه Google weather در اندروید را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

نکته: هنگام تست با زبان فارسی انجام گام های زیر بی نتیجه بود، اما پس از تغییر زبان گوشی اندروید به انگلیسی برای نصب Google Assistant، دوباره گام های زیر دنبال شد و این بار موفق به نصب Google Weather در اندروید شدیم.

چگونه برنامه Google Weather را در گوشی اندروید خود نصب کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. مرورگر Chrome را در گوشی خود باز کنید.
  2. سپس در نوار جستجوی گوگل weather را تایپ کنید.
  3. گزینه Add یا افزودن را در باکس Access weather instantly from your Home screen بالای مرورگر بتپید. اگر این گزینه را نمی بینید، منوی 3 نقطه بالا راست یا بالا چپ ابزارک weather را بتپید و گزینه Add a Home screen shortcut را انتخاب کنید.
  4. هنگامی که پنجره pop-up پدیدار شد، Add را ببتپید با این کار اپلیکیشن آب و هوای گوگل بصورت خودکار در Home Screen گوشی شما نمایش داده خواهد شد.
    نصب برنامه Google weather در اندروید, برنامه آب و هوای گوگل, آب و هوای گوگل , برنامه Google Weather, Google Weather, روشتک,raveshtech, آموزش اندروید, ترفند های گوشی, ترفند های اندروید, ترفندهای موبایل, اندروید, وضعیت آب و هوا, android نصب برنامه Google weather در اندروید, برنامه آب و هوای گوگل, آب و هوای گوگل , برنامه Google Weather, Google Weather, روشتک,raveshtech, آموزش اندروید, ترفند های گوشی, ترفند های اندروید, ترفندهای موبایل, اندروید, وضعیت آب و هوا, android نصب برنامه Google weather در اندروید, برنامه آب و هوای گوگل, آب و هوای گوگل , برنامه Google Weather, Google Weather, روشتک,raveshtech, آموزش اندروید, ترفند های گوشی, ترفند های اندروید, ترفندهای موبایل, اندروید, وضعیت آب و هوا, android نصب برنامه Google weather در اندروید, برنامه آب و هوای گوگل, آب و هوای گوگل , برنامه Google Weather, Google Weather, روشتک,raveshtech, آموزش اندروید, ترفند های گوشی, ترفند های اندروید, ترفندهای موبایل, اندروید, وضعیت آب و هوا, android

با انجام گام های بالا، اپلیکیشن Google Weather در برگه نخست یا Home Screen گوشی شما نمایش داده خواهد شد، اما اگر بنا به هر آن را دوست نداشتید، برنامه های فراوانی برای نمایش وضعیت آب و هوا در فروشگاه گوگل وجود دارید که می توانید آنها را نیز امتحان کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا