ترفند های آیفون

روش تغییر نوع مسیریابی در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش تغییر نوع مسیریابی در آیفون و آیپد

روش تغییر نوع مسیریابی در آیفون و آیپد

اپلیکیشن Maps یا نقشه در آیفون و آیپد می تواند برای مسیر دهی و رسیدن به مقصد از سه روش متفاوت استفاده نماید که این سه روش عبارتند از: رانندگی، پیاده روی و ترابری شهری. روش پیش انگاشت در نقشه مسیر دهی آیفون و آیپد، روش رانندگی می باشد. اما می توانید با تنظیم آن، روش مسیردهی در نقشه را به حالت پیاده روی و یا ترابری شهری درآورید. در این نوشتار با ما همراه باشید تا روش تغییر نوع جایجایی در مسیریاب آیفون و آیپد را به شما نشان دهیم.

چگونه نوع جابجایی را در مسیریاب آیفون و آیپد تغییر دهیم؟

برای این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. از برگه اصلی یا Home screen، به بخش تنظیمات یا Srttings بروید.
  2. روی Maps بتپید.
  3. از میان سه گزینه Driving یا رانندگی، Walking یا پیاده روی و Transit یا ترابری شهری، گزینه دلخواه خود را انتخاب نمائید.از میان سه گزینه Driving یا رانندگی، Walking یا پیاده روی و Transit یا ترابری شهری، گزینه دلخواه خود را انتخاب نمائید,روشتک,raveshtech

منبع: imore.com

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا