روش تغییر روزانه والپیپر ویندوز 10 با Bing Wallpaper

تغییر روزانه والپیپر ویندوز 10 با Bing Wallpaper

تغییر روزانه والپیپر ویندوز 10 با Bing Wallpaper

اکنون مایکروسافت روشی رسمی را برای تنظیم عکسهای زیبای صفحه اصلی جستجوگر Bing به عنوان تصویر پس زمینه دسکتاپ ویندوز 10 ارائه نموده است. این ابزار، هر روز به طور خودکار تصویر روازنه و ب کیفیت بالای Bing را می گیرد و آن را به عنوان تصویر زمینه دسکتاپ شما تنظیم می کند.

برای دریافت روزانه والپیپرها از صفحه اصلی بینگ ، می باید برنامه رسمی Bing Wallpaper را از وب سایت مایکروسافت بارگیری کنید.

چگونه می توان از تصاویر روزانه وبسایت Bing بعنوان والپیپر ویندوز 10 استفاده کرد؟

 1. برنامه دانلود شده را برای نصب ران کنید، و اگر نمی خواهید Bing را به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود در Chrome، Firefox یا Edge تنظیم کنید تیک کنار گزینه های “Set Bing as my homepage” و “Set Bing as my default search provider” را بردارید.
  روش تغییر روزانه والپیپر ویندوز 10 با Bing Wallpaper
  روش تغییر روزانه والپیپر ویندوز 10 با Bing Wallpaper
 2. برنامه Bing Wallpaper خودش را خودکار نصب کرده و بصورت خودکار نیز والپیپر روزانه خود را بعنوان والپیپر ویندوز شما تنظیم می کند.
  بینگ والپیپر
  بینگ والپیپر
 3. هنگامی که PC یا لپ تاپ خود را روشن می کند این برنامه نیز خودکار بالا آمده و تصویر روزانه شما را با تصویر روانه Bing آپدیت می کند.
 4. برای تغییر تصویر پس زمینه رایانه خود، آیکون Bing از در بخش پایین-راست ویندوز در Notification area یا system tray کلیک کنید و در فهرست باز شده، گزینه Change wallpaper را برگزینید. شما می توانید به سرعت میان تصاویر پس زمینه آماده چرخید.
  تغییر والپیپر ویندوز 10 در برنامه Wallpaper Bing
  تغییر والپیپر ویندوز 10 در برنامه Wallpaper Bing
 5. شما همچنین با کلیک آیکون برنامه می توانید شرحی از تصویر را ببینید. برای نمونه بدانید موضوع تصویر چیست و در  کجا گرفته شده است.

سالها بود که کاربران برای گرفتن تصاویر پس زمینه Bing از برنامه های جانبی بهره می بردند، این موضوع حتی شامل حال کاربران لینوکس نیز می شد. اما اکنون با آپدیت تازه ویندوز 10 شما می توانید به سادگی از والپیپرهای Bing بعنوان تصویر پس زمینه دسکتاپ ویندوز خود استفاده نمائید.

شما حتی می توانید با ابزار Bing Wallpaper عکس قفل صفحه ویندوز خود را نیز به طور روزانه تغییر دهید. این کار را می توانید با فعال نمودن ویژگی Windows 10 Spotlight نیز انجام دهید. البته سفراش ما این است که این ویژگی را فعال نکنید تا از دست نمایش تبلیغات مایکروسافت در ویندوز در امان باشید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا