Samsung Galaxy Manual

سایلنت کردن گوشی سامسونگ [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 3.8]

برای بسیاری از کاربران پیش می آید که در شرایط یا محیطی قرار می گیرند که بهتر است گوشی خود را بیصدا، سایلنت یا Mute نمایند و یا گوشی خود را در حالتی قرار دهند که در هنگام دریافت تماس یا رسیدن پیامک دستگاه آنها لرزه یا ویبره داشته باشد. در این آموزش می خواهیم روش سایلنت کردن گوشی سامسونگ را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید. شما همچنین می‌توانید گوشی سامسونگ خود را روی حالت لرزش بگذارید. برای دیدن تنظیمات ویبره گوشی سامسونگ می‌توانید آموزش آن را ببینید.

نوشتار پیوسته: تنظیم آهنگ دلخواه بعنوان زنگ ساعت گوشی اندروید (2023)

سایلنت کردن تماس دریافتی در سامسونگ

برای سایلنت کردن تماس دریافتی در گوشی سامسونگ، به بخش settings یا تنظیمات بروید. سپس منوی Motions and gestures را تَپ کنید و پس از آن گزینه Turn over to mute را فعال کنید. پس از آن در صورت دریافت تماس کافیست که گوشی سامسونگ خود را به پشت برگردانید تا تماس بی صدا و سایلنت شود.

سایلنت کردن تماس دریافتی در سامسونگ

چگونه می توانیم گوشی سامسونگ خود را سایلنت نمائیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 • نخست در گوشی خود می باید به سراغ نوار نوتیفیکیشن یا اعلان بروید. برای اینکار و رسیدن به آیکون های مورد نظر می باید لبه بالای نمایشگر را نه یک بار بلکه دوبار پایین بکشید. اگر از دو انگشت خود استفاده کنید، یک بار پایین کشیدن لبه نمایشگر کافی می باشد. در اینجا می توانید گزینه Sound را با آیکونی بلندگو مانند ببینید.
  گزینه Sound را با آیکونی بلندگو مانند
  گزینه Sound را با آیکونی بلندگو مانند
 •  برای سایلنت کردن گوشی سامسونگ اگر یک بار آیکون بلندگو تَپ کنید، یک خط روی آیکون بلندگو نمایان می شود و این بدان معناست که گوشی شما بدون صدا شده و در حالت لرزه یا ویره قرار می گیرد.
  قرار گرفتن گوشی سامسونگ در حالت ویبره
  قرار گرفتن گوشی سامسونگ در حالت ویبره
 • اگر یک بار دیگر این آیکون را تَپ کنید، گوشی شما کاملا بیصدا و Mute شده و دیگر در هنگام دریافت تماس نه صدا و نه لرزه ای از گوشی خود خواهید دید.
  بیصدا و Mute
  بیصدا و Mute
 • اگر واژه Mute زیر آیکون بلندگو را بتپید می توانید به بخش تنظیمات آن رفته و میزان صدای زنگ، نوتیفیکیشن ها و یا حتی رسانه ها را در گوشی خود کنترل کنید.
  روش سایلنت کردن گلکسی A32 ، A52 و A72
  تنظیمات میوت
 • اگر دکمه Details را بزنید می توانید به تنظیمات بیشتری درباره بیصدا کردن گوشی سامسوگ دست پیدا کنید.
  دکمه Details
  دکمه Details
 • در بخش Details شما می توانید حالت بیصدایی موقت را در گوشی خود فعال کنید.
  روش سایلنت کردن گلکسی A32 ، A52 و A72

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا