how toاندروید

روش تغییر استایل فونت اندروید با Nova Launcher

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش تغییر استایل فونت اندروید با Nova Launcher

روش تغییر استایل فونت اندروید با Nova Launcher

کاربران می توانند برای تغییر استایل فونت اندروید از راه تنظیمات توساخت گوشی یا تبلت خود استفاده کنند و یا اینکه از برنامه های لانچر جهت سفارشی سازی فونت دستگاه اندروید خود استفاده نمایند. برنامه Nova Launcher با بیش از 50 میلیون دانلود یکی از نامی ترین لانچرهای سفارشی سازی مورد استفاده اندروید می باشد. اگر شما هم این برنامه را روی گوشی یا تبلت اندروید خود نصب کرده اید، می توانید استایل فونت های استفاده شده در نام آیکون های کشوی برنامه ها، مان اِسپَر (home screen – صفحه اصلی)، و پوشه های برنامه را سفارشی سازی کنید. در این آموزش می خواهیم چگونگی تغییر فونت گوشی یا تبلت اندروید را با استفاده از لانچر Nova به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم، با استفاده از برنامه Nova Launcher، استایل فونت گوشی یا تبلت اندروید خود را تغییر دهیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. برای آغاز کار، برنامه Nova Launcher را از کشوی برنامه یا مان اِسپَر (home screen – صفحه اصلی) گوشی یا تبلت خود باز کنید و پس از باز شدن برنامه بخش Nova Settings یا تنظیمات Nova را بتپید.روش تغییر استایل فونت اندروید با Nova Launcher
  2. اگر می خواهید استایل فونت مورد استفاده در آیکون مان اِسپَر (home screen – صفحه اصلی)، خود را تغییر دهید، گزینه Home Screen را تپیده و پس از آن Icon Layout را بتپید.
    استایل فونت کشوی برنامه یا app drawer، را می توانید با رفتن به مسیر App Drawer > Icon Layout تغییر دهید. برای تغییر استایل فونت پوشه یا folder می توانید گزینه Folders را تپیده و پس از آن Icon Layout را بتپید.روش تغییر استایل فونت اندروید با Nova Launcher
  3. توجه داشته باشید که منوی Icon Layout در هر یک از سه منوی بالا، کمی با یکدیگر تفاوت دارد ولی بخش font style یکسان خواهد بود.روش تغییر استایل فونت اندروید با Nova Launcher
    در زیر گزینه Label، شما بخش تنظیم Font را خواهید دید که با تپیدن آن، چهار گزینه Normal، Medium، Condensed و Light را پیش روی خود خواهید دید.
  4. پس از انتخاب گزینه، دکمه back را بتپید. اگر به بخش کشوی برنامه یا مان اِسپَر (home screen – صفحه اصلی) و یا پوشه های گوشی خود بروید، خواهید دید که فونت آنها تغییر کرده است.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اینستاگرامخوشحال میشیم اینستاگرام مارو دنبال کنید

دیدن آموزش‌ها و اخبار ویدئویی تو اینستا می تونه جذاب باشه. ما تازه کارمون رو در اینستا آغاز کردیم. از ما پشتیبانی کنید