اندروید

روش تغییر صدای Google Assistant در گوشی و Google Home

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 4.5]

روش تغییر صدای Google Assistant در گوشی و Google Home

روش تغییر صدای Google Assistant در گوشی و Google Home

دستیار گوگل یا Google Assistant چیست؟

دستیار گوگل یا Google Assistant رباتی بسیار هوشمند با امکان نصب روی گوشی های هوشمند می باشد که می توانید با دادن دستور های نوشتاری و یا صوتی، از آن بخواهید تا کارهای گوناگونی برای شما انجام دهد. برای نمونه نشانی یک رستوران خوب را از آن بپرسید، هنگامی که در خانه خود هستید از او درخواست پخش موسقی دلخواه خود را داشته باشید و یا از آن بخواهید تا دمای خانه هوشمند شما را تنظیم کند و یا قرار های روزانه شما را برنامه ریزی کند. این ابزار، بسیار توانمند بوده و هر روز هم بر این توانمندی افزوده می شود. کمپانی گوگل به تازگی 6 صدای تازه را به دستیار هوشمند خود افزوده است.

چگونه صدای دستیار گوگل را در گوشی خود تغییر دهیم؟

برای تغییر صدای Google Assistant به یکی از 6 صدای تازه افزوده شده به آن، می باید به بخش تنظیمات آن بروید. به یاد داشته باشید که برای اجرای اپلیکیشن Google Assistant، گوشی شما می باید، دستکم از نسخه 6 اندروید پشتیبانی کند.

 1. برای روشن کردن دستیار گوگل یا Google Assistant، دکمه home گوشی خود را تپیده و کمی نگه دارید،
 2. دکمه Blue explorer را در بالای برنامه، بتپید.
 3. سپس منوی 3 نقطه ای را بتپید.
 4. بخش Settings یا تنظیمات را بتپید.
  برای روشن کردن دستیار گوگل یا Google Assistant، دکمه home گوشی خود را تپیده و کمی نگه دارید, دکمه Blue explorer را در بالای برنامه بتپید, سپس منوی 3 نقطه ای را بتپید, بخش Settings یا تنظیمات را بتپید,روشتک,raveshtech
  روش تغییر صدای Google Assistant در گوشی و Google Home
 5. Preferences را بتپید.
 6. سپس Assistant voice را بتپید.
 7. صدایی را که می خواهید برگزینید.Preferences را بتپید, سپس Assistant voice را بتپید, صدایی را که می خواهید برگزینید.,روشتک,raveshtech

صدا های افزوده هم مردانه و هم زنانه می باشند و هریک حالت متفاوتی دارند، شگفت انگیز این است که گوگل می گوید، این صدا ها کاملا کامپیوتری می باشد. شاید صدای شماره 5 از همه بهتر باشد ولی در کل حق انتخاب با شماست.

چگونه صدای اسپیکر دستیار گوگل را در Google Home تغییر دهیم؟

اسپیکر Google Home چیست؟

اسپیکر Google Home محصولی دیگر از کمپانی گوگل، ابزاری نوین برای خانه های نوین می باشد تا به کمک آن بتوانید سایر ابزار های هوشمند خانه خود را کنترل نمائید. از آنجایی که اکانت شما صداها را میان گوشی و اسپیکر به اشتراک می گذارد، فرایند تغییر صدا در Google Home همانند فرایند تغییر صدا در گوشی می باشد، در این روش ما از اپلیکیشن Google Home  بهره خواهیم برد. برای تغییر صدای گوگل هوم، گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. اپلیکیشن Google Home را باز کنید.
 2. منوی کناری را باز کنید.
 3. گزینه More Settings را بتپید.
 4. Preference را بتپید.اپلیکیشن Google Home را باز کنید, منوی کناری را باز کنید, گزینه More Settings را بتپید, Preference را بتپید,روشتک,raveshtech
 5. Assistant voice را تپیده
 6. صدای دلخواه خود را انتخاب کنید.Assistant voice را تپیده صدای دلخواه خود را انتخاب کنید.,روشتک,raveshtech

فرایند تغییر صدا انجام شد، از این پس گوشی و اسپیکر گوگل هوم شما صدایی متفاوت خواهند داشت، نکته مهم اینکه اگر بخواهید Google Home شما صدایی متفاوت از گوشی شما داشته باشد، می باید اکانتی جداگانه برای Google Home خود تعریف کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا