خاموش کردن آپدیت خودکار بازی ها در PS4

خاموش کردن آپدیت خودکار بازی ها در PS4

خاموش کردن آپدیت خودکار بازی ها در PS4

هنگامی که حس و حالی برای آپدیت و به روزرسانی دستی بازی های پلی استیسن 4 خود ندارید، فعال بودن آپدیت و بروزرسانی خودکار، زندگی را شما برای شما بسی آسوده تر می سازد. اما خیلی ها هم هستند که به دلایلی همانند احتمال crash کردن ناخواسته بازی بخاطر باگ داشتن بسته آپدیتی و یا ترس از تمام شدن بسته اینترنتی خود، این ویژگی را خاموش و غیرفعال می کنند. در این آموزش می خواهیم روش خاموش کردن آپدیت خودکار بازی ها در PS4 را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه آپدیت های خودکار بازی ها را در پلی استیشن 4 غیرفعال و خاموش کنیم؟

  1. در منوی اِسپَرمان (home screen – صفحه اصلی) کنسول خود، به سمت راست بروید تا اینکه گزینه Settings یا تنظمات را یافته و وارد آن شوید. منظور همان آیکون جعبه ابزار که درست پیش از آیکون Power قرار گرفته.
  2. سپس بخش تنظیمات را به پایین پیموده و گزینه System را انتخاب کنید. به اشتباه گزینه System Software Updates را انتخاب نکنید.خاموش کردن آپدیت خودکار بازی ها در PS4, خاموش کردن آپدیت خودکار ps4, آپدیت خودکار بازی ها, به روزرسانی خودکار بازی های پلی استیشن, آپدیت خودکار PS4, روشتک,raveshtech, آموزش PS4, ترفندهای PS4, روشتک, raveshtech, آپدیت پلی استیشن, PS4, آپدیت بازی PS4
  3. اکنون گزینه Automatic Downloads را برگزینید.خاموش کردن آپدیت خودکار بازی ها در PS4, خاموش کردن آپدیت خودکار ps4, آپدیت خودکار بازی ها, به روزرسانی خودکار بازی های پلی استیشن, آپدیت خودکار PS4, روشتک,raveshtech, آموزش PS4, ترفندهای PS4, روشتک, raveshtech, آپدیت پلی استیشن, PS4, آپدیت بازی PS4
  4. سرانجام تیک کنار گزینه Application Update Files را بردارید.خاموش کردن آپدیت خودکار بازی ها در PS4, خاموش کردن آپدیت خودکار ps4, آپدیت خودکار بازی ها, به روزرسانی خودکار بازی های پلی استیشن, آپدیت خودکار PS4, روشتک,raveshtech, آموزش PS4, ترفندهای PS4, روشتک, raveshtech, آپدیت پلی استیشن, PS4, آپدیت بازی PS4

با انجام گام های بالا  automatic updates یا به روزرسانی های خودکار بازی ها و برنامه های کنسول شما، خاموش و غیرفعال می شود. پس از انجام تنظیمات می توانید Play Station 4 خود را خاموش کرده و یا اینکه در حالت Reset Mode بگذارید.

آپدیت دستی گیم های PS4

اکنون که آپدیت خودکار بازی ها را در دستگاه خود خاموش کردید، می باید در صورت نیاز، اپدیت را دستی انجام دهید، زیرا بازی ها نیا به بروزرسانی خواهند داشت. اما اکنون می توانید کنترل را به دست گرفته و بازی مورد نظر خود را به روزرسانی کنید.

برای آپدیت دستی بازی ها، می باید به بخش نِویت ها یا notifications رفته و دکمه options را روی دسته کنترل بزنید و به بخش Downloads بروید. در اینجا، می توانید ببینید که کدام بازی ها نصب شده اند و آپدیت کدام یک از آنها برای دانلود، آماده می باشد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا