روش فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا

با روشن کردن Water Lock اپل واچ خود با آسودگی در آب شنا کنید

0
3605
روش فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا, فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا,روشن کردن قفل آب اپل واچ,فعال کردن قفل آب اپل واچ,خاموش کردن قفل آب اپل واچ,غیرفعال کردن قفل آب اپل واچ,قفل آب اپل واچ,water lock اپل واچ, فعال کردن water lock اپل واچ, روشن کردن water lock اپل واچ, روشتک,raveshtech, اپل واچ, apple watch, اپل واچ شنا, قفل ضد آب اپل واچ
لینک پیشنهادی

روش فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا

روش فعال کردن قفل آب اپل واچ در هنگام شنا

اگر شما هم یک اپل واچ سری 2، سری 3 و یا سری 4 را دارید، می توانید از ویژگی Water Lock یا قفل آب نیز بهره ببرید و با آسودگی هر چه بیشتر در استخر شنا کنید. افزون بر این ویژگی Water Lock یا قفل آب، سوراخ خای کناری ساعت هوشمند شما را می بندد تا از رخنه آب بدان پیش آمدن مشکل جلوگیری نماید.

روش روشن کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ WatchOS 5

اگر می خواهید برنامه تمرینی آبی را در برنامه Workout اپل واچ خود آغاز کنید، Water Lock یا قفل آب خودکارانه فعال می شود. هر چند که در watchOS 5 می توانید هر زمان که خواستید Water Lock یا قفل آب را از بخش Control Center روشن کنید برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. Watch face اپل واچ خود را به بالا سرانده یا swipe کنید تا بخش Control Center، فعال گردد.
  2. Water Lock را بتپید. آیکونی که همانند چکه آب است.روش روشن کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ WatchOS 5,روشتک,raveshtech

با انجام گام های بالا، Water Lock یا قفل آب شما روشن شده و می توانید با خیالی آسوده در استخر آب شیرجه بزنید، بدون اینکه ساعت هوشمند شما دچار مشکل شود.

روش خاموش کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ watchOS 5

پس از پایان شنا یا انجام تمرین های آبی، هر زمان که خواستید می توانید Water Lock یا قفل آب اپل واچ را خاموش و غیر فعال کنید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. Digital Crown یا تاج دیجیتال، را بچرخانید.
  2. چرخاندن Digital Crown یا تاج دیجیتال را همچنان ادامه دهید تا اپل واچ به شما اعلان کند که قفل آب باز یا آنلاک شده است.روش خاموش کردن Water Lock یا قفل آب در اپل واچ watchOS 5,روشتک,raveshtech

اگر آبی در سوراخ های بلندگوی اپل واچ شما باشد، انجام این کار، آن آبها را بیرون می کند.اگر می خواهید که از بیرون شدن کامل آب از اپل واچ خود مطمئن شوید، یک باز دیگر Water Lock یا قفل آب روشن کرده و دوباره آن را خاموش کنید.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید