how toاندروید

پیدا کردن فایل دانلود شده در گوشی سامسونگ گلکسی

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

پیدا کردن فایل دانلود شده در گوشی سامسونگ گلکسی

پیدا کردن فایل دانلود شده در گوشی سامسونگ گلکسی

اگر شما هم از کاربران سامسونگ گلکسی هستید، بهتر است بدانید که برنامه My Files، برنامه ای از پیش نصب شده در گوشی Galaxy شماست که کار آن سازماندهی فایل های ذخیره شده در دستگاه های سامسونگ می باشد. روش استفاده از اپلیکیشن My Files بسیار آسان می باشد و اگر شما از کاربرانی باشید که در طول روز فایل های فراوانی را دانلود می کنید، این برنامه در یافتن فایل ها به شما کمک شایانی خواهد کرد. در این آموزش می خواهیم روش استفاده از اپلیکیشن My File را برای پیدا کردن فایل های دانلود شده در گوشی های سامسونگ گلکسی به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که برنامه My Files از دیرباز در گوشی های سامسونگ گلکسی کاربرد داشته. شما حتی اگر یک گوشی Samsung Galaxy 3 نیز داشته باشید، این برنامه را در گوشی خود خواهید دید و البته می توانید آن را از فروشگاه Google Play نیز دانلود و بارگیری کنید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

چگونه می توانیم در گوشی های سامسونگ گلکسی، با استفاده از برنامه My Files، فایل های دانلود شده را پیدا کنیم؟

برای انجام این کار، می توانید، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در گوشی سامسونگ گلکسی خود App Drawer یا همان کشوی برنامه ها را باز کنید. برای این کار هم می توانید لبه پایینی گوشی خود را بالا بکشید و یا اینکه آیکون App Drawer را که در پایین نمایگشر جای دارد بتپید. آیکون کشوی برنامه معمولا مانند شکل زیر می باشد.
    پیدا کردن فایل دانلود شده در گوشی سامسونگ گلکسی
    آیکون App Drawer یا کشوی برنامه
  2. اگر هنگام ورود به کشوی برنامه ها، اپلیکیشن My Files را نیافتید. می توانید با سوئیپ کردن یا کشیدن انگشت به سمت چپ یا راست نمایشگر گوشی سامسونگ گلکسی خود، در میان برنامه ها به دنیال آن بگردید. این احتمال هم هست که آیکون برنامه My Files در پوشه هایی همانند Tools یا Samsung باشد.
  3. پس از اینکه برنامه My Files را یافتید، آن را بتپید تا وارد برنامه شوید.
Samsung My Files app
Samsung My Files app

پیدا کردن فایل ها و برنامه های دانلود شده در My Files

یکی از بهترین ویژگی های برنامه Samsung My Files این است که همه فایل های دستگاه اندروید شما را گروه بندی می کند و این کار یافتن فایل ها و پرونده های مورد نظر شما را بسیار آسان می سازد

شما می توانید برای یافتن فایل های دلخواه خود روی بخش های متفاوتی همانند Images یا Documents بتپید و یا اگر چیزی را به تازگی دانلود کرده اید، بخش Downloads را بتپید تا وارد پوشه دانلود ها شوید. سپس فایل های دلخواه را بسته به نیاز خود باز کرده و یا delete کنید.

با یک بار تپیدن فایل، آن فایل در برنامه متناسب با آن باز می شود. با تپیدن و نگه داشتن یک فایل، می توانید چندین فایل دیگر را به همراه آن فایل انتخاب کنید، این کار برای پاک کردن و یا جابجایی فایل ها بسیار کارامد می باشد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا