ترفند اینستاگرامی

چگونه اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو کنیم؟ [2023]

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 4.5]

تفاوت اصلی بین حذف اکانت اینستاگرام و دی اکتیو اکانت اینستاگرام این است که در حالت دی اکتیو کردن یا غیرفعال کردن موقت اکانت اینستا ، نظرات، لایک ها، پروفایل، شمار فالوورها و دیگر جزئیات اکانت اینستا پنهان می شود. شما همیشه می‌توانید پس از ورود به اینستاگرام با استفاده از برنامه‌ها یا نسخه وب، دوباره آن را فعال کنید. پیشنهاد می کنیم اکانت خود را غیرفعال کنید و پیش از بدرودگویی به اینستا کمی از این پلتفرم فاصله بگیرید.

دی اکتیو موقت اینستاگرام

اگر تنها به دنبال فاصله گرفتن از اینستاگرام هستید یا نمی خواهید تصمیمی غیر منطقی بگیرید، به جای دیلیت اکانت اینستاگرام ، حساب اینستاگرام خود را دی اکتیو یا غیرفعال کنید. دیلیت موقت اکانت اینستا شما را از سیستم بیرون می برد و پروفایل شما را پنهان می کند به گونه ای که شاید به صورتی باعث نگرانی دنبال کنندگان شما شود. با این حال، این روش به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمانی که خواستید تنها با ورود دوباره به اینستا، نمایه خود را بازیابی کنید. برای دی اکتیو کردن حساب اینستا گام های زیر را دنبال کنید:

 • در گوشی یا کامپیوتر خود با استفاده از مرورگر به وبسایت instagram بروید و لاگین کنید. توجه داشته باشید که شما نمی توانید با برنامه اینستاگرام اکانت اینستای خود را دیلیت و یا دی اکتیو کنید.
  دی اکتیو موقت اینستاگرام یا حذف موقت اکانت اینستاگرام
 • سپس آیکون Profile یا نمایه را در بالا گوشه راست نمایشگر کلیک کنید.
  آیکون Profile اینستاگرام
 • پس از آن در کنار آیکون چرخ دنده، Edit Profile را کلیک کنید.
  Edit Profile اینستاگرام
 • بخش ویرایش نمایه را کمی به پایین بپیمائید و در پایین سمت راست، کنار دکمه Submit، لینک Temporarily disable my account را کلیک کنید.
  لینک Temporarily disable my account
 • از شما پرسیده می شود Why are you disabling your account (چرا می خواهید اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنید؟) شما در پاسخ می توانید یکی از گزینه های پیش روی همانند privacy concerns که به معنای نگرانی از حریم خصوصی می باشد را برگزینید.
  Why are you disabling your account (چرا می خواهید اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنید؟) برای دی اکتیو اینستاگرام
 • سپس پسورد یا گذرواژ اکانت اینستای خود را دوباره وارد کنید.
  وارد کردن پسورد برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام
 • پس از آن دکمه Temporarily Disable Account را کلیک کنید.
  دکمه Temporarily Disable Account

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا