ویندوز 12 لایت مبتنی بر لینوکس سه برابر سریعتر از ویندوز 10
ویندوز 12 لایت مبتنی بر لینوکس سه برابر سریعتر از ویندوز 10
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

ویندوز 12 لایت مبتنی بر لینوکس سه برابر سریعتر از ویندوز 10

کاربران ویندوز 10 اخیراً شرایط سختی را به خاطر بروزرسانی هایی که باعث ایجاد مشکلات و همچنین عملکرد جستجو برای بسیاری از افراد شده است پشت سر گذاشته اند.

اگ شما در حال حاضر فکر می کنید  زمانی که وارد به سیستم عامل ویندوز 12 لایت که مبتنی بر لینوکس هست  با مشکل مواجه می شوید اینطور نیست، زیرا که این سیستم عامل همانند ویندوز 10 طراحی شده است با این تفاوت که سرعت اجرای برنامه ها در آن سه برابر ویندوز 10 می باشد .

بر اساس اطلاعاتی که این شرکت ارائه نموده است متعهد به ارائه ی به روزرسانی های یکپارچه برای این سیستم عامل شده است واز دست ویروس ها در امان است و همچنین شما می توانید آن را در کنار ویندوز های 7 یا 10 اجرا کنید.

این ویندوز  بیش از سه برابر سریعتر از ویندوز 10 است ، که به همراه مجموعه ای از برنامه ها ارائه می شود و شما نیز می توانید بیش از 80،000 عنوان را از طریق مدیر نرم افزار (software manager) اضافه کنید.

شما در ویندوز 12 به هیچ مجوز یا کلید فعال سازی نیاز ندارد و شما صاحب نرم افزار هستید و همچنین نیاز به تایید از طرف مایکروسافت ندارد.

ممکن است شما را شگفت زده کند که می شنوید که این یک محصول رسمی از مایکروسافت نیست ، بلکه نسخه ای از Linux Lite 4.8 LTS با تصویر زمینه ویندوز 10 و آیکون های مسطح است .

Windows 12 Lite برای دانلود از وب سایت ها  در دسترس نیست ، اما شما می توانید آن را با قیمت 15 پوند از طریق DVD خریداری کنید.

ویندوز 12 لایت
ویندوز 12 لایت

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید