خودروی سفارشی TVR Griffith پهن تن (widebody)

خودروی سفارشی TVR Griffith پهن تن (widebody)

خودروی سفارشی TVR Griffith پهن تن (widebody)

شاید برخی از شما بدانید که Hot Wheels نام تجاری خودروهای های اسباب بازی Die-cast است که برای نخستین بار توسط Mattel در سال 1968 معرفی شد و به خاطر ماکت های کوچک مینیاتوری واشیم های (vehicle – وسایل نقلیه) واقعی شناخته شده است که البته گاهی هم نسبت به نسخه واقعی تغییرات عجیب و غریبی را در این ماکت های مینیاتوری می بینیم. اما adry53customs  یک TVR Griffith پهن تن (widebody) سفارشی Hot Wheels را ساخته که بسیار تحسین برانگیز می باشد. این خودرو دارای یک پیشرانه Cosworth-tuned 5.0L V8 است که 500 اسب بخار نیرو تولید می کند.، با یک گیربکس Tremec Magnum XL شش دنده نیروی تولید شده به چرخ های پشتی فرستاده می شود. برای آگاهی بیشتر ویدئوی زیر را ببینید.

وزن TVR Griffith تنها 2،755 پوند است، نسبت نیرو به وزن این (vehicle – وسیله نقلیه)  400 اسب بخار در هر تن است. در قسمت بیرونی ، قوس بالای چرخ ، چرخ های طلایی ، اسپویلر بزرگ دم اردکی در پشت ، هشت دریچه جداگانه ، و یک سیستم تعلیق که ارتفاع آن را به مقدار چشمگیری کاهش داده، می بینیم.

خودروی سفارشی TVR Griffith پهن تن (widebody) خودروی سفارشی TVR Griffith پهن تن (widebody) خودروی سفارشی TVR Griffith پهن تن (widebody)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا