اخبار فناوریگجت

توربین واترلیلی با استفاده از آب و باد برای گوشی برق تولید کند

توربین واترلیلی با استفاده از آب و باد برای گوشی برق تولید کند

توربین واترلیلی با استفاده از آب و باد برای گوشی برق تولید کند

توربین واترلیلی یا WaterLily Turbine برای تولید نیروی برق برای گوشی های همراه از آب یا باد استفاده می کند، این ابزار در محیط های طبیعی و برون شهری بسیار کارامد می باشد. به عبارت ساده با گذاشتن آن در یک رودخانه ، جوی یا جریان آب می تواند تا 15 وات نیرو تولید می کند. هنگامی که آن را به طور ایمن در موقعیت خود قرار دهید ، واترلیلی می تواند باتری های شما را در حالی که شما به کار زوزانه خود می پردازید شارژ کند. شما حتی می توانید دو یا چند WaterLilys را به طور موازی بیکدیگر متصل کنید تا انرژی بیشتری تولید کنید. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

در صورت اتصال دو توربین واترلیلی ، آنها می توانند 30 وات در ساعت و 720 وات ساعت در روز تولید کنند. اگر به توان بیشتری نیاز دارید؟ تنها کافی است توربین های بیشتری را به یکدیگر متصل کنید تا توان و انرژی بیشتری تولید شود. طراحی و ساخت  ضد آب و ضد ضربه Waterlily، آن را در برابر شرایط رودخانه نیز پایدار ساخته، سیستم شارژ هیدروالکتریک  واترلیلی نتیجه 7 سال پژوهش زیر دریا می باشد.

 

 

از آنجا که واترلیلی مانند پانل های هُرال (solar – خورشیدی) به توان و انرژی خورشید وابسته نیست، می تواند آن را در هر آب و هوا از جمله، آب و هوای بارانی ، مه و سایه نیز استفاده نمائید. با زدن کمپی یا چادر در نزدیکی رودخانه؟ WaterLily می تواند 24 ساعته، یعنی حتی در هنگام خواب نیز برای شما توان و انرژی تولید کند. توربین واترلیلی می تواند به اندازه یک پنل خورشیدی 100 واتی برای پاور بانک های گنجایش بالاو حتی باتری های اسیدی با سربی، در طی 24 ساعت به همان میزان انرژی تولید کند، بدون اینکه هزینه ای را برای آن صرف کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن