how toiOSآیفون

عکاسی و فیلمبرداری همزمان آیفون 11 و آیفون 11 پرو

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

عکاسی و فیلمبرداری همزمان آیفون 11 و آیفون 11 پرو

عکاسی و فیلمبرداری همزمان آیفون 11 و آیفون 11 پرو

آیا می خواهید روش سوئیچ کردن از حالت گرفتن عکس به گرفتن ویدئو را در آیفون 11 و آیفون 11 پرو یاد بگیرید؟ در این آموزش می خواهیم روش استفاده از میانبر QuickTake را برای گرفتن ویدئو در آیفون 11 و آیفون 11 پرو به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید. برنامه دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو دارای ویژگی های اختصاصی همانند  Night mode، لنز Ultra-Wide و مواردی از این دست است. با تغییراتی که در UI برنامه Camera ایجاد شده، ممکن است پیدا کردن برخی از این ویژگی ها برای شما چندان آسان نباشد. برای نمونه ویژگی QuickTake در ایفون به شما این امکان را می دهد تا بدون سوئیچ کردن دوربین آیفون از حالت عکاسی، همزمان نیز بتوانید کار فیلم برداری را نیز انجام دهید. در واقع ژست یا میانبر QuickTake جایگزین، burst یا عکاسی پیاپی در آیفون شده است.

چگونه می توانیم از میانبر QuickTake در آیفون 11 و آیفون 11 پرو برای گرفتن ویدئو استفاده کنیم؟

برای انجام این کار گتم های زیر را دنبال نمائید:

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
  1. برنامه Camera یا دوربین را در iPhone 11 یا iPhone 11 Pro خود باز کنید.
  2. سپس دکمه شاتر دوربین آیفون را فشارده و نگه دارید، بدون اینکه از حالت عکاسی خارج شوید.
  3. برای توقف فیلمبرداری، می توانید دکمه شاتر دوربین را رها کنید.عکاسی و فیلمبرداری همزمان آیفون 11
  4. اما اگر می خواهید همچنان به فیلمبرداری ادامه دهید؛ دکمه شاتر را به سمت آیکون قفل بکشید یا سوئیپ کنید. در این حالت دیگر نیازی به نگه داشتن دکمه شاتر نخواهید داشت. سوئیپ کردن به سمت آیکون قفل در حالت portrait به سمت راست بوده و در حالت landscape یا چشم انداز به سمت پایین می باشد. برای پایان فیلمبرداری می توانید دکمه چارگوش قرمز را بتپید. همچینی می توانید با تپیدن دکمه شاتر سفید، همزمان به گرفتن عکس نیز بپردازید.عکاسی و فیلمبرداری همزمان آیفون 11

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا