آموزش اپل واچ

آپدیت نرم افزار اپل واچ watchOS 6

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

آپدیت نرم افزار اپل واچ watchOS 6

آپدیت نرم افزار اپل واچ watchOS 6

در watchOS 6، آپدیت و به روزرسانی نرم افزار برای کاربران بسیار آسانتر شده است. اپل برای نخستین بار در watchOS 6 برای کاربران AppleWatch خود یک App Store یا فروشگاه اپلیکیشن مشخص را فراهم آورده  تا بتوانند برنامه دلخواه خود را با آن دانلود، نصب و به روزرسانی نمایند. این یک تغییر کارآمد نسبت به watchOS 5 و دیگر سیستم عامل های های پیشین می باشد که نیاز به برنامه Watch در آیفون داشتند.

به یاد داشته باشیدکه WatchOS 6، هم اکنون تنها بصورت نسخه بِگان یا beta در دسترس همگان می باشد.

چگونه در watchOS 6 نرم افزار AppleWatch خود را آپدیت و به روز رسانی نمائیم؟

  1. در اپل واچ خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید و General را بتپید.
  2. در بالای بخش General، گزینه Software Update را برگزینید.
  3. اگر اگر آپدیت watchOS را در لیست خود می بینید، Download and Install را بتپید.آپدیت نرم افزار اپل واچ watchOS 6, آپدیت نرم افزاری اپل واچ, آپدیت اپل واچ, آپدیت watchOS 6, روشتک,raveshtech, ترفندهای اپل واچ, به روزرسانی AppleWatch, آپدیت مستقیم اپل واچ

فراموش نکنید که در هنگام انجام به روزرسانی نرم افزار، اپل واچ شما می باید دستکم 50% یا بیشتر شارژ داشته باشد و در هنگام آپدیت نیز در حالت شارژ باشد.آپدیت نرم افزار اپل واچ watchOS 6, آپدیت نرم افزاری اپل واچ, آپدیت اپل واچ, آپدیت watchOS 6, روشتک,raveshtech, ترفندهای اپل واچ, به روزرسانی AppleWatch, آپدیت مستقیم اپل واچ

اگر مر خواهید برنامه های دلخواه خود را دانلود و نصب کنید، می باید دستکم 50% باتری شما پر باشد و بهتر است که به WiFi وصل شوید تا مبادا بسته اینترنت داده شما تمام شود.

اپل همچنین گوشزد کرده که در هنگام فرایند نصب و آگدیت نباید اپل واچ خود را از شارژ درآورید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا