iOStwitterآیپدآیفون

فعال کردن Dark mode خودکار در توییتر آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

فعال کردن Dark mode خودکار در توییتر آیفون

فعال کردن Dark mode خودکار در توییتر آیفون

Twitter به تازگی ویژگی automatic dark mode  یا تم تاریک خودکار را به اپلیکیشن توییتر iOS افزوده. در سال 2016 کمپانی توئیتر تم blueish/gray را برای حالت شبانه، به اپلیکیشن iOS خود افزود که اکنون آن را به Dark mode یا حالت تاریک، تغییر داده. اکنون شما می توانید یکی از دو تم blue/gray آبی/خاکستری که با نام Dim شناخته شده است یا dark mode را به دلخواه خود انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای استفاده از این ویژگی تازه، می باید اپلیکیشن خود را به روزرسانی و آپدیت کنید. در این آموزش می خواهیم فعال کردن Dark mode خودکار در توئیتر آیفون را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم حالت تاریک را در اپلیکیشن توئیتر آیفون یا آیپد خود فعال کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. اپلیکیشن Twitter را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.
  2. سپس عکس profile یا نمایه خود را در بالا، گوشه چپ برنامه، بتپید.
  3. سپس Settings and privacy را تپیده و پس از آن، Display and sound را بتپید.فعال کردن Dark mode خودکار در توییتر آیفون, فعال کردن تم تاریک توئیتر, تم تیره توییتر, حالت تیره Twitter, فعال کردن حالت تیره تویتر در آیفون, توییتر, آیفون Twitter, حالت شبانه در توییتر آیفون, ترفندهای آیفون, آیفون, روشتک,raveshtech
  4. اکنون سوئیچ روبروی Dark mode را تپیده و پس از آن می توانید یکی از دو گزینه Dim یا Lights out را برگزینید.فعال کردن Dark mode خودکار در توییتر آیفون, فعال کردن تم تاریک توئیتر, تم تیره توییتر, حالت تیره Twitter, فعال کردن حالت تیره تویتر در آیفون, توییتر, آیفون Twitter, حالت شبانه در توییتر آیفون, ترفندهای آیفون, آیفون, روشتک,raveshtech

پس از انجام گام های بالا می باید تم تاریک روی آیفون یا آیپد شما فعال شده باشد، اگر چنین نشد، می باید برنامه خود را یک بار، بسته و باز کنید، تا تنظیمات انجام شده، اعمال شود. اگر باز هم درست نشد، بهتر است یک بار آیفون یا آیپد خود را خاموش و روشن کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا