ترفند های آیفون

غیرفعال کردن Today View و Siri در قفل صفحه آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

غیرفعال کردن Today View و Siri در قفل صفحه آیفون

غیرفعال کردن Today View و Siri در قفل صفحه آیفون

Lock Screen یا قفل صفحه دارای دو کارکرد متضاد می باشد. بدین معنا که از یک سو به شما امکان می دهد تا به ویژگی هایی همچون دوربین، Siri، مرکز کنترل و مواردی از این دست، دسترسی سریع و آسانی داشته باشید و از سوی دیگر از دسترسی غیر مجاز به محتوای خصوصی آیفون و آیپد شما جلوگیری می کند. در این نوشتار غیرفعال کردن Today View و Siri در قفل صفحه آیفون را به شما آموزش می دهیم.

روش غیر فعال کردن Today View در Lock Screen آیفون و آیپد

Today View به شما امکان می دهد تا در میان محتوا جستجو کنید و اطلاعاتی همانند اخبار، وضعیت آب و هوا، باز بینی رویداد های پیش رو در تقویم، پیشنهاد های Siri و موارد بسیار دیگر را ببینید. اما اگر چیزی در این میان خصوصی و محرمانه باشد و شما هم دوست نداشته باشید تا دیگران بدان دسترسی داشته باشند، می توانید این ویژگی را در Lock Screen آیفون یا آیپد خود خاموش و غیر فعال نمائید. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. Touch ID & Passcode را بتپید.
  3. کدگذر یا Passcode خود را وارد کنید.
  4. رو به پایین، اسکرول کرده و سپس یوئیچ کنار گزینه Today View را بتپید تا خاموش شود. خاکستری بودن سویئچ به معنای خاموش بودن و سبز بودن آن به معنای روشن بودن آن است.غیرفعال کردن Today View و Siri در قفل صفحه آیفون,غیرفعال کردن Siri در قفل صفحه آیفون, غیرفعال کردن Today View در قفل صفحه آیفون, لغو Siri به قفل صفحه آیفون, حذف Today View از قفل صفحه آیفون, آیفون Today View, آیپد Today View, آیفون Siri قفل صفحه, آیفون Today View قفل صفحه, روشتک, raveshtech, iphone, ipad

اگر زمانی از تصمیم خود بازگشتید و دوست داشتید تا از Lock Screen آیفون یا آیپد خود به بخش Today view دسترسی داشته باشید می توانید گام های بالا را دوباره انجام داده و اینبار سوئیچ کنار Today View را روشن کنید.

روش غیر فعال کردن Siri در Lock Screen آیفون و آیپد

Siri یا دستیار شخصی مجازی Apple، می تواند به پرسش های شما پاسخ داده و دستور ها را از بخش Lock Screen شما اجرا کند. بسیاری برای گذر از Lock Screen، از Touch ID یا Passcode استفاده می کنند. اگر شما می خواهید Siri در بخش قفل صفحه به هیچ وجه در دسترس نباشد می توانید آن را در بخش تنظیمات غیرفعال و خاموش کنید. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. Siri & Search را بتپید.
  3. سوئیچ کنار Suggestions on Lock Screen را بتپید تا غیر فعال شود.غیرفعال کردن Today View و Siri در قفل صفحه آیفون,غیرفعال کردن Siri در قفل صفحه آیفون, غیرفعال کردن Today View در قفل صفحه آیفون, لغو Siri به قفل صفحه آیفون, حذف Today View از قفل صفحه آیفون, آیفون Today View, آیپد Today View, آیفون Siri قفل صفحه, آیفون Today View قفل صفحه, روشتک, raveshtech, iphone, ipad

اگر زمانی از تصمیم خود بازگشتید و دوست داشتید، می توانید گام های بالا را دوباره انجام داده و سوئیچ Suggestions on Lock Screen را روشن کنید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا
عناوین مطلب