سطل زباله هوشمند TOWNEW با امکان تعویض خودکار کیسه زباله

سطل زباله هوشمند TOWNEW با امکان تعویض خودکار کیسه زباله

سطل زباله هوشمند TOWNEW

آزمایشگاه Knectek از دستگاه TOWNEW رونمایی کرده است، سطل آشغالی که هم خود- پاک کن است و هم اینکه می تواند کیسه زباله را خودش تعویض کند. به سخن دیگر این سطل زباله هوشمند می تواند یک کیسه زباله کامل را آب بندی کرده و ببند تا پس از برداشته شدن، یک کیسه زباله تازه را بصورت خودکار جانشین کیسه زباله پر شده کند. این سطل زباله هوشمند در رنگ های سفید و اشکی تولید شده و بلندی آن 1.5 فوت یا نزدیک به 46 سانتی متر می باشد که در صورت خالی بودن کمتر از 8 پوند یعنی نزدیک به 3.5 کیلو گرم وزن دارد. این دستگاه کارش را با حلقه های تعویض پذیر (removable refill rings) این کمپانی انجام می دهد که یک بسته سه حلقه ای آن دارای 75 کیسه می باشد. برای آگاهی بیشتر می توانید ویدئو های زیر را ببینید.

View this post on Instagram

👏 آزمایشگاه Knectek از دستگاه TOWNEW رونمایی کرده است، سطل آشغالی که هم خود- پاک کن است و هم اینکه می تواند کیسه زباله را خودش تعویض کند. به سخن دیگر این سطل زباله هوشمند می تواند یک کیسه زباله کامل را آب بندی کرده و ببند تا پس از برداشته شدن، یک کیسه زباله تازه را بصورت خودکار جانشین کیسه زباله پر شده کند. این سطل زباله هوشمند … برای دیدن اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ما raveshtech.ir سر بزنید. #فناوری #سطل_زباله #پسماند #روشتک #پاکبان #technology #newtech #tech #trash

A post shared by Raveshtech (@raveshtech) on

از آنجا که TOWNEW یک دستگاه خود-پاک کن است و خودش هم می تواند کیسه زباله را تغییر دهد، تنها کار شما این خواهد بود که کیسه زباله پر شده را از دستگاه بیرون آورید تا کار تعویض کیسه زباله، خود به خود انجام شود. هنگامی که بخواهید زباله و آشغالی را درون دستگاه بیاندازید حسگر فرو سرخ TOWNEW حرکت دست شما را شناسایی کرده و بصورت خودکار باز می شود و با بسته شدن خودکارش نیز جلوی انتشار بوی بد آشغال را نیز می گیرد. هنگامی که کیسه زباله پر شده باشد، می توانید با زدن دکمه جلوی دستگاه، کیسه کاملا آب بندی و بسته خواهد شد، سپس می توانید، آن را از دستگاه بیرون آورید. دستگاه حتی می تواند به شما اعلام کند که کیسه زباله پر شده و می باید آن را در آورید تا کیسه ای تازه جایگزین آن شود. بی گمان TOWNEW یک دستگاه بسیار کارامد برای خانم های خانه دار خواهد بود.

TOWNEW
TOWNEW
سطل زباله هوشمند TOWNEW با امکان تعویض خودکار کیسه زباله
TOWNEW

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا